BattleOps MOD APK 1.4.3 (Altın/Kurşun) + Data
Icon

BattleOps MOD APK 1.4.3 (Altın/Kurşun) + Data

Techouse Games
İsim BattleOps | Çevrimdışı Oyun
Paket ismi com.thg.battleops.shooting.game
Yayıncı Techouse Games
Kateogri Macera Oyunları
Versiyon 1.3.6
Boyut 47
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Tam aksiyonlu Hikaye Tabanlı Seri, Çok Oyunculu ve Zombi.
İçindekiler
Rate this post

Battleops Apk, eski bir askeri uzman olduğunuz ve oldukça uzun bir süre bilinçsiz kaldıktan sonra hislerinize geri döndüğünüz yoğun bir askeri nişancı oyunudur. Yapmanız gereken tek şey daha sonra sonraki adımlarınızı bulmak, zombi sürüsünün dünyayı neden ele geçirdiğini ve başlangıçta neden kıyamet dünyasında olduğunuzu anlamak.

Battleops Apk’yı neden seveceksiniz, Ücretsiz Bir Çevrimdışı Atış Oyunu?

AAA oyun grafikleri ve inanılmaz silah oyunu ile yoğun, çevrimdışı bir askeri nişancı oyunudur. Uzun bir hikayenin ardından kendinizi kaptıracak ve eğleneceksiniz. Oyunda birden fazla bölüm var ve her bölümün çok sayıda seviyesi var. Becerilerinizi test edecek ve her seferinde eğlenceli, ilgi çekici bir oyuna kendinizi kaptıracaksınız.

Hedefleri takip edin, tamamlayın ve yeni silahlar, düşman türleri ve hatta patronları ortaya çıkarın. Battleops Apk, her zaman savaş ve aksiyon duygusunu gerçekten hissettiğiniz çok yoğun, aksiyon dolu bir oyun. Bu bir
özelleştirilebilir zorluk seviyeleri ile sıradan bir atış deneyimi isteyen herkes için harika bir deneyim.

Son Derece Özelleştirilebilir Kontroller

Kontrolleri istediğiniz şekilde kolayca özelleştirebilirsiniz. Oyun, nasıl oynadığınız üzerinde tam kontrol sağlar, böylece menüden kontrollerin her birini seçip değiştirebilirsiniz. Bu, oynamayı çok daha rahat hale getirir,
ve her seviyede çok daha iyi performans elde edebilirsiniz. Zorluk hakkında endişelenmeden aldığınız eğlence seviyesini yükseltir.

Birden Çok Oyun Modu

Battleops’ta, nişancılık deneyiminizi parlatacak çeşitli oyun modlarına sahipsiniz. Her birinin kendi payına düşen zorluklar ve ödüller vardır:

Çevrimdışı PVP (Oyuncuya Karşı Oyuncu)

Çevrimdışı diğer oyuncular arasında becerilerinizi test edebileceğiniz çeşitli çok oyunculu modları oynayabilirsiniz. PVP modları Frontline, Team Deathmatch, Free for All ve Hardcore’u içerir!

Zombi Modu

Zombileri ortadan kaldırmak ve onları savaş alanından temizlemek için gerekenlere sahip misiniz? Zombi sürüsü güçlüdür ve sizi kapatmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır. Bir deneyin ve hayatta kalabilecek misiniz bir bakın!

Kampanya Modu VEYA Hikaye Modu

Sadece hikayeyi takip etmek istiyorsanız, Battleops sefer modu oyundaki en iyi seçeneğinizdir. Burada, bazı ilginç sırları ortaya çıkarabileceğiniz çok sayıda seviyeniz var ve sonunda kimin dostunuz ve kimin düşmanınız olduğunu anlayabilirsiniz.

Birleşik Oyun İlerlemesi

Hangi oyun modunu oynarsanız oynayın, her zaman seviye atlayacak ve yaptıklarınız için XP alacaksınız. Bu, herhangi bir modda oynayabileceğiniz ve Battleops’un birikmiş tüm deneyimi izleyeceği anlamına gelir. Sonuç olarak, tek bir oyun moduna kolayca bağlı kalabilirsiniz ve yine de istediğiniz XP’yi elde edebilir veya her şeyi oynayabilirsiniz.

Sürükleyici oyun ve mükemmel PVP ile yoğun, heyecan verici ve eğlenceli bir birinci şahıs nişancı (FPS) istiyorsanız hemen Battleops’a göz atın!

Eylem Özellikleri:

● Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 çok oyunculu mod
● Özelleştirilebilir kontroller
● Birleşik oyun ilerlemesi
● Yoğun, eğlenceli hikaye
● Çevrimdışı FPS, Keskin Nişancı ve Helikopter Saldırısı Görevleri

Download BattleOps MOD APK 1.4.3 (Altın/Kurşun) + Data for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
82,984 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share BattleOps MOD APK 1.4.3 (Altın/Kurşun) + Data
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.1
(82,984 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.