Blockman Go Mod Apk (Full) v2.17.1 indir 2022
Icon

Blockman Go Mod Apk (Full) v2.17.1 indir 2022

Blockman Go Studio
İsim Blockman Go
Paket ismi com.sandboxol.blockymods
Yayıncı Blockman Go Studio
Kateogri Arcade
Versiyon 2.17.1
Boyut 138
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Full
Günceleme Tarihi
Arkadaşlarınızla oynatılabilen bir sanal oyun platformu
İçindekiler
Rate this post

Blockman Go Apk, oyuncuların istedikleri gibi seçip eğlenmeleri için birçok farklı oyunu bir araya getiren bir oyundur. Sürekli deneyimi, tercihlerine uygun deneyim dönemlerine sahip olacak şekilde değiştireceklerdir. Aynı zamanda arkadaşlarla tanışabilir ve onlardan faydalı bilgiler alabilirler.

BİRÇOK EĞLENCE OYUNLARIYLA BİR PİKSEL DÜNYASI

Blockman Go’yu deneyimlediğinizde, ilginç bir nokta, kesinlikle etkileyici bir miktarla büyüleyici bir oyun dünyasına girmektir. Kuralları sizi heyecanlandırıyorsa, bu oyunları ziyaret etmeyi seçen siz olacaksınız. Aynı zamanda, arkadaşlarınızla birlikte oynama ve oyuna katılmak için birçok çekici karakter stiline sahip olma fırsatına sahip olacaksınız. Favori karakterinizin görünümüne uyacak şekilde seçebileceğiniz birçok stil var.

Bu oyunu deneyimledikçe, arkadaşlarınızla iletişim kurmak için sohbet özelliğinden yararlanabileceksiniz. Spesifik olarak, tek oyunculu veya çok oyunculu bir oyuncuya doğrudan mesaj gönderebileceksiniz. Onlardan güzel oyunları tanıyacağınız için oyunun mekaniklerine hızlı bir şekilde erişmeniz ve keyifli bir boş zaman geçirmeniz için temel olarak görülebilir. Elbette bu, göz ardı etmeyeceğiniz ve birçok eğlence amacına uygun bir oyun olacaktır.

İSTEDİĞİNİZ OYUNU SEÇİN

Blockman Go’da oyuncular, karakteri tamamen farklı kontrol düğmeleriyle birinci şahıs bakış açısıyla kontrol edecekler. Oyunun size önerdiği ilk oyunları deneyimlemeye başladığınızda ustalaşacaksınız.

Bu oyunun içinde simüle edilmiş ünlü oyunları kolayca bulacaksınız. Örneğin piksel grafiklerle tasarlanmış PUBG oyununu kolayca bulacak ve belirli bir konuma paraşütle atlamaya devam edeceksiniz. Aynı zamanda daha önce PUBG oynadıysanız simüle edilmiş versiyonu da kurallar benzer olduğu için size fazla zorluk çıkarmayacaktır. Nihai kazanan olmak için hala hareket etmeniz, silah toplamanız ve oyuncuları ve bölgeyi gözlemlemeniz gerekiyor.

FARKLI DENEYİMLERLE BOŞ ZAMAN

Oyun çeşitliliği, oyuncunun Blockman Go Apk‘daki deneyimini istediği oyuna göre tamamen değiştirmesini sağlıyor. Atış oyunlarından sıkıldıysanız daha çok saklambaç gibi strateji oyunlarına geçebilirsiniz. Çevrede saklanan ve kılık değiştiren kimlik kişisi olacaksınız. Aynı zamanda, bir saklanıcı olur ve nesneleri mümkün olduğunca yakından taklit etmek için çevreyi gözlemlersiniz.

Bunun, oyun sayısı ve oyuncuları birbirine bağlama şekli nedeniyle hiçbir oyuncunun görmezden gelemeyeceği, hayranlık uyandıran bir eğlence kaynağı olduğu söylenebilir. Aynı zamanda ilginç olan nokta, oyunun ne oynayacağınızı bilmediğiniz zaman bilmeniz ve seçmeniz için önerilerinin de olması. Oynayabileceğiniz oyun sayısı nadiren sabitleniyor çünkü zamanla yeni kuralları olan birçok yeni oyun çıkacak ve bunları güncellemeyi de unutmamalısınız.

Çeşitli oyun dünyasına girmek, hoşunuza gidebilecek pek çok şey getirecektir:

  • Özgürce seçebileceğiniz ve diğer oyuncularla deneyimleyebileceğiniz çok çeşitli türlere sahip bir oyun koleksiyonu.
  • Karakteriniz için etkileyici kostümler bulacak ve güvenle oyuna gireceksiniz.
  • Ayrıca bilgi alışverişi yapmak için arkadaşlarınıza ve deneyimlemek için iyi oyunlara kolayca erişebilirsiniz.
  • Kolayca bulacağınız bu oyunda diğer bazı ünlü oyunlar da tamamen simüle edilmiştir.
  • Zaman zaman size önerilen bazı oyunlar gönderilecek ve oynadığınız oyunların sayısı artmaya devam edecek.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
2,528,951 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Blockman Go Mod Apk (Full) v2.17.1 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.3
(2,528,951 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.