Braindom 2 Mod Apk v1.1.6
Icon

Braindom 2 Mod Apk v1.1.6

Matchingham Games
İsim Braindom 2: Beyin & zeka testi
Paket ismi com.braindom2riddle
Yayıncı Matchingham Games
Kateogri Kelime
Versiyon 1.1.6
Boyut 166
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Tanpa Iklan
Günceleme Tarihi
Şaşırtıcı yepyeni zeka soruları, akıl oyunları, soru-cevap, eğlenceli hikayeler
İçindekiler
Rate this post

Braindom 2: Kim Yalan söylüyor? Eğlenceli Zeka Bilmeceleri, her yaş için ve özellikle evdeki küçükler için, oyunun sunduğu bir dizi zorlu soruyla beyinlerini her gün eğitmek için bir oyun olacak. Eğlenceli testler olabilir, bu nedenle başlangıçta cevabın ne olduğunu görmek kolaydır, ancak bazen anlamak için uzun süre düşünmeniz gereken sorular vardır. Peki.

ZİHNİNİZİ KULLANMAK İÇİN MÜKEMMEL YER

Herkes aynı IQ ile doğmaz ya da hepsi yüksek düzeydedir, bu nedenle her gün beyin eğitimi gelecekteki işler için çok önemlidir. Bazen hayat her zaman bazı zorluklar sunar ve sorunları mantıklı bir şekilde çözmemizi gerektirir. Veya örneğin işte veya çalışmada, örneğin karmaşık bir istekle karşı karşıya kaldığınızda, şimdi bir sonuca varabilmek için düşünmeniz gerekiyor. Ve bunlar zihninizi kullanmanız gereken günlük durumlardan ikisi.

Bu görevleri sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için her durumda açık ve hızlı düşünen bir zihne sahip olmanız gerekir. Ve tek yol ve en basiti olarak kabul edilen, bugün mevcut olan bazı web sitelerinden gelen zorlu sorularla zihninizi eğitmektir. Ancak, çok uygun olmayacak, bu yüzden bulabileceğiniz en iyi çözüm Braindom 2’dir. Sadece bir oyun olmasına rağmen, kolaydan zora kadar birçok bulmacayı bir araya getirmiştir. Deneyimlemeniz için farklı zorluklar.

ZOR BULMACALARI KEŞFEDİN

Sadece bu oyunla uzun süre zihninizi çalıştıramayacağınızdan endişeleniyorsanız, endişelenmeyin çünkü yüzlerce bulmacanın içinde yer alan bulmacaların sayısı sizi bunaltacaktır. Sadece bir bulmacayı tamamlayın, bir sonraki bulmacaya devam edeceksiniz ve bu oyunu bitirene kadar böyle devam edeceksiniz. Ancak bu daha az olasıdır çünkü daha sonra bulmacanın zorluğu saçınızı kaşımanız gereken noktaya kadar artacaktır.

Her bulmaca çok çeşitlidir, ancak esas olarak, iki erkek bebeğinin babasının kim olduğu veya bunu kimin yaptığı gibi bir soruna 2 veya 3 diğer cevap arasından seçim yapmakla ilgilidir… Resmin her yerinde bazı gizli anlamlar gösterilecek ve onları bir araya getirerek ipuçlarını aramaya başlamak için onlara güvenmek. Bazen cevabın ne olduğunu gerçekten bilmiyorsanız, yine de hislerinize dayanarak tahmin yürütebilirsiniz.

BULMACALARIN ÇÖZÜLMESİNE YARDIMCI OLAN BAZI ARAÇLAR

Hala cevabını bilemeyeceğiniz kadar zor bir bulmaca ile karşılaştığınızda, sorun değil çünkü oyun size yardımcı olacak soru işaretli büyüteç gibi destekleyici araçlarla yardımcı olacak. Cevap nedir? Basit ama kullanabilmek için yeterli beyne sahip olmanız gerekiyor ve her bulmacayı geçerek onları bulacaksınız ve belirli sayıda beyin alacaksınız.

Ayrıca daha fazla beyin elde edebilmek için reklamı izlediğiniz yere de tıklayabilirsiniz ve her gördüğünüzde 50 beyin alacaksınız. Bir tanıtım videosunu izlemek uzun zaman alacak olsa da buna değer. Beyniniz her tükendiğinde beyin sayınızı artırmayı seçmenin başka yolları da var.

Braindom 2’ye gelirken eğlenmekten ve beyninizi egzersiz fırsatından daha iyi olan şey gerçekten sizin için en yararlı çözüm. Uzaklara bakmanıza gerek yok, ancak bu oyunla sadece birkaç saat içinde, spekülasyon yapma ve aklınızı kullanma yeteneğinizin büyük ölçüde geliştiğini hissedebilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

– Zihninize meydan okumak için 300’den fazla zorlu ama aynı derecede ilginç bulmaca var.
– İyi bir çözüm, hafızayı ve beyin fonksiyonlarını en iyi şekilde aktif olacak şekilde eğitebilmektir.
– Bu oyunu kendinizin veya arkadaşlarınızın IQ’sunu test etmek için bir araç olarak kullanın.
– Basit arayüz kullanımı kolay karakterlerin görüntüsü ile birlikte oldukça gerçekçi bir şekilde tasarlanmıştır.
– Sıkılma çünkü bulmacalar her zaman çeşitlidir ve tekrar eden öğeler yoktur.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.4
1,317,065 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

Sizin için önerilenler

İnceleme ve Tartışma

4.4
(1,317,065 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.