Bullet Force MOD APK 1.88.1Data
Icon

Bullet Force MOD APK 1.88.1Data

Blayze Games, L.l.c.
İsim Bullet Force
Paket ismi com.blayzegames.iosfps
Yayıncı Blayze Games, L.l.c.
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.88.1
Boyut 63
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Mod:
Günceleme Tarihi
Gerçekçi haritalar ve çok sayıda özelleştirmeyle çok oyunculu birinci şahıs nişancıAndroid'de en iyi FPS, silah özelleştirmeleri ve arenaların bir sürü ile çevrimiçi veya çevrimd ...
İçindekiler
Rate this post

Android’de en iyi FPS, çok sayıda silah özelleştirmesi ve arena ile çevrimiçi veya çevrimdışı birinci şahıs nişancı oynayın. Bullet Force hızlı aksiyon 3d nişancı oyunudur. Bu çekim nova FPS’yi şimdi indirin!

FPS PVP Çok Oyunculu Aksiyon

Çeşitli ikonik silahlar (silahlar, tabancalar, AK-47, Saldırı Tüfekleri,) kullanarak 20 kişilik devasa savaşta takım arkadaşlarınızla birlikte savaşın. Bu hayatta kalma oyununda tüm düşmanlarınızı öldürmek için ateş etmeye hazır olun.

Silah Özelleştirme

20’den fazla silah, 30 silah kamuflajı, çoklu optikler, lazer nişangahları ve namlu ekleri ak47 ile olasılıklar neredeyse sonsuzdur.

İstediğin Gibi Oyna

Bullet Force şu anda Team Deathmatch, Conquest, Free-For-All ve Gun Game dahil olmak üzere 4 parlak oyun moduna sahiptir. Hepsinde diğer oyunculara karşı savaşacaksınız

Müthiş Özel Maçlar

Kendi özel ayarlarınızla kendi özel eşleşmenizi oluşturarak istediğiniz eşleşmeyi ayarlayın. Yeni ve modern savaşlar PVP oluşturun

B> Sinematik Özellikler

Bullet Force, ücretsiz bir izleyici modu ve HUD’yi devre dışı bırakma seçeneği sunarak oyunu tüm montaj ihtiyaçlarınız için mükemmel hale getirir.

Çevrimdışı FPS Özelliği

İnternet bağlantınız yok mu? Oyunu bir çarpışma ve kampanya modunda botlarla çevrimdışı olarak oynamaya devam edebilirsiniz.

Umarız bu yeni çok oyunculu FPS’yi beğenirsiniz, savaşta görüşmek üzere.

Şimdi indir!!

Download Bullet Force MOD APK 1.88.1Data for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.7
762,115 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

3.7
(762,115 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.