Cafe Racer Mod Apk (Sınırsız Para) v1.081.51 indir 2022
Icon

Cafe Racer Mod Apk (Sınırsız Para) v1.081.51 indir 2022

Piguinsoft
İsim Cafe Racer
Paket ismi com.PiguinSoft.CafeRacer
Yayıncı Piguinsoft
Kateogri Yarış
Versiyon 1.081.51
Boyut 51
Gereken Sürüm Android 4.1 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Eşsiz düşük Poli sonsuz motosiklet yarışı, gerçekçi trafik Ai ile filtrePiguinSoft, Cafe Racer'ı sunar: Sonsuz motosiklet yarışlarının, benzersiz düşük poli grafiklerin, çılgın k ...
İçindekiler
Rate this post

Cafe Racer Apk, oyuncuların kahve dükkanına sahip olacağı ve onu geliştirmek için zaman harcayacağı hizmet temalı bir oyundur. Kendine oldukça mütevazı bir kahve dükkanı olacak, bu yüzden onu etkileyici bir ölçekte büyütmen ve birçok farklı misafire hizmet etmen zaman alacak. Aynı zamanda, servis ettiğiniz tatlılar veya içecekler için ne kadar kazanacağınıza da siz karar vereceksiniz. Harika bir deneyim olacak.

KAFE GELİŞTİRME YOLCULUĞU

Kafem’de oyuncular, kendi evi olan ve onu kahve dükkanı yapmak için kullanan bir kız rolünü oynayacaklar. Ancak bir sorun var ki, evin alanı oldukça geniş olmasına rağmen, kahve yapma veya misafir servisi ile ilgili mobilyalar oldukça sınırlı. Ana karakterin birçok ziyaretçi çekmesine ve dükkanını geliştirmek için çok para kazanmasına yardımcı olacak kişi siz olacaksınız. Aynı zamanda bunun oyuncular için uzun bir yolculuk olduğu da söylenebilir.

Mevcut Cadılar Bayramı etkinliği sırasında oyuncular büyüleyici yeni müşteriler bulacaklar. Misafirleriniz vampir, kurt adam ve daha birçok heyecan verici varlık gibi efsanelerden karakterler olduğunda şaşıracaksınız. Ayrıca hepsi etkileyici şekillere sahip olduğu için kafeniz için bazı dekoratif objeler de toplayabilirsiniz. Kafenizin etrafındaki sahne de Cadılar Bayramı etkinliğine uyacak şekilde değişir.

MÜŞTERİLERE DÜŞÜNCE HİZMET VERİN

My Cafe’yi başlatırken, kullanıcının bir kahve makinesi ve belirli bir misafire hizmet etmek için bir masası olacaktır. Böylece misafir geldiğinde, ana karakter onlar için doğru içeceği otomatik olarak hazırlayacak ve sadece onların etkileşimini izlemeniz gerekiyor. Araçsal olduğu ve ne yapmanız gerektiğini bilmenizi sağladığı için konuşmalardaki bazı bilgileri görmezden gelmemeniz yardımcı olacaktır. Müşteri sayısı arttıkça yeni mobilya satın alabileceksiniz.

Bir misafire hizmet ettikten sonra, yeni bir masa gibi yeni bir mobilya almak için belirli bir miktar paranız olacak. Bazı eşyalara bir diğerinin eşlik etmesi gerekecek bir noktaya dikkat etmeniz gerekecek. Örneğin, bir cupcake vitrin sipariş etmek istiyorsanız, kullanılabilmesi için bir sabahlık almanız gerekir. Oyuncuların dikkate alacağı asıl nokta budur ve kafenizin yapımını özelleştirebilirsiniz.

YOLUNDA ÇOK PARA KAZAN

Bir karakter talep ettiğinizde Kafem’de biraz para ve deneyim alacaksınız. Yeni öğelerin, tatlıların ve içeceklerin kilidini açmak için seviyenizi yükseltebilirsiniz, böylece gözünüzü hizmetten alamayacaksınız. Aynı zamanda, kazandığınız para, kafenizin alanını doldurmak için sevdiğiniz şeyleri satın almak için kullanılabilir. Oyunda bulabileceğiniz birçok para kazanma yolu olacak.

Bu oyunda para kazanmanıza yardımcı olmanın bir yolu misafirlere servis yapmaktır, ancak servis ettiğiniz tatlı ve içeceklerin listesini gözden geçirmeniz gerekecek. Ekte, başkalarının ödemesi gereken tutarı göreceksiniz ve bunları belirli bir standarda yükseltebilirsiniz. Arttırdığınız miktarın arka plan rengi yeşil ise, bu müşteri için makul bir fiyattır. Sarı, müşterilerin satın almayı düşündüklerini gösterir ve kırmızı, hiç kimsenin satın almamasına neden olur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Kahve dükkanınızı istediğiniz gibi dekore edin, personel istihdam edin ve eğitin, kafe menü öğelerine karar verin ve hatta kendi tercih ve gereksinimlerinize göre fiyatlandırmayı belirleyin.
  • Tasarım için doğal bir yeteneğiniz var mı? İç tasarım yeteneklerinizi geliştirin! Bu aşçılık simülasyonunda, çeşitli iç tasarım stilleri arasından seçim yapabilir, mobilyaları istediğiniz gibi düzenleyebilir ve kişiliğinizi yansıtan şeyler ekleyerek benzersiz kişiliğinizi yansıtmak için bir kahve dükkanını kişiselleştirebilirsiniz.
  • Benzersiz kahve tarifleri geliştirin ve yaratıcı kahve içecek kombinasyonları ile kafenizdeki herkesin hayatını renklendirmek için kullanın.
  • Tüm ziyaretçileriniz için benzersiz kahve ve çay karışımları yapmak için barista süper güçlerinizi kullanın. Birlikte festival sorumluluklarını tamamlayın ve şehrinizi başarıya götürün!
  • Arkadaşlarınızla My Cafe oynayın ve dostça bir rekabette diğer kahve dükkanı sahiplerine karşı rekabet etmek için benzer fikirdeki kahve tutkunlarıyla tanışın.
  • İyi bir şovu sever misin? Romantik? My Cafe’de karar tamamen size kalmış!
  • Gerçek bir kahve dükkanı sahibi olarak, hayatın her kesiminden insanlarla tanışma ve hayatlarında gezinmelerine yardımcı olma fırsatına sahip olacaksınız. Bu restoran simülasyonu, müşterilerle birkaç etkileşim hattı arasından seçim yapmanıza ve hikayenin sizi nereye götürdüğünü keşfetmenize olanak tanır!

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.6
134,270 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Cafe Racer Mod Apk (Sınırsız Para) v1.081.51 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.6
(134,270 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.