Dragon Village City Sim Mania Mod Apk (Sınırsız Para) v13.40 indir 2022
Icon

Dragon Village City Sim Mania Mod Apk (Sınırsız Para) v13.40 indir 2022

Tap Pocket
İsim DRAGON VILLAGE
Paket ismi com.ziau.magicdragonvillage
Yayıncı Tap Pocket
Kateogri Simulation
Versiyon 13.40
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.1 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Dragons Fight, Breed Simulator Mania, City Builder Story free 2 play games app
İçindekiler
Rate this post

Yaramaz ejderhaların birleşimi ile DRAGON VILLAGE APK, ejderha köyü ve doğa arasında son derece heyecan verici bir yüzleşme yaratacaktır. Nesli tükenmekte olan ejderha türleriyle karşı karşıya kalarak, bu eski kabileyi restore etme ve yeniden geliştirme rolünü üstleneceksiniz. Her ejderha adada farklı bir ev inşa eder. Oyuncular, her gün yeterli başarı puanı biriktirdiklerinden emin olmak ve bir sonraki arazi parçasının kilidini açmak için eğitim görevlerini tamamlarlar.

OYUNUN BÜYÜK İNTERAKTİF ARAYÜZÜ

Oyuncunun deneyimi için mükemmel DRAGON VILLAGE’ı inşa etmek için sistem mevcut özellikleri iyileştirdi ve performansı artırdı. Her oturum açma yoklama olarak sayılacaktır; Haftanın her günü düzenli katılımdan hediyeler alabilirsiniz. Bu, oyuncu katılımını artırma ve ejderha adası yönetimine hâlâ aktif olarak dahil olduğunuzu bilme yöntemimizdir. Tatillerde birçok özel etkinlik düzenlenecek ve oyuncular etkinliği karşılamaya yönelik etkinliklere katılırken birçok teşvik alacaklar.

Ağaçlardan ejderhalara ve diğer dekoratif öğelere kadar en çarpıcı renkler oyun arayüzüne uygulanır. Her ejderha, birçok rengi ile ayrı bir ev olarak tasarlanacak ve her ejderha türünün özelliklerini de taşıyor. Ana ekran size tamamlamanız gereken günlük hedefleri gösterecek ve size sürekli olarak yeni görevleri hatırlatacaktır. Aşamalarda toplanan madeni paralar, mücevherler ve çiçekler toplanacak ve tam olarak gösterilecektir.

TAM EJDERHA KÖYÜNÜ İNŞA ET

Küçük ejderha evleri, en büyük ejderha köyünün inşasına katkıda bulundukları için DRAGON KÖYÜ’nün bir parçası olacak. Her ev farklı yerlere yerleştirilecek ve hepsi için yeterli yer kalmayabileceğinden, mümkün olan en iyi şekilde düzenlenmeleri gerekiyor. Bu nedenle, yeni toprakların kilidini açmak için çok sayıda madeni paraya ve mücevhere sahip olmalısınız. Ancak orta kısım, ejderhaların toplanıp birbirleriyle etkileşime girmesi için ortak bir kampüs olarak görünecek.

Oyuncu, dükkanda ejderhalar için evler arar. Burada farklı ejderha türlerini keşfedebilir, yaşam özelliklerini öğrenebilir ve onları yetiştirmeye karar verirken tüm yaşamlarını keşfedebilirsiniz. Her evin tamamlanması zaman alacaktır; ejderhanın seviyesi ilerlediğinde, bekleme süresinin uzatılması gerekecek. Başlamak için kalifiye olduğunuzda, koruyucu listede yüzlerce farklı ejderha önerilecektir.

DRAGON ADASI’NDA YAŞAM VE EĞİTİM

Yüzlerce farklı ejderhanın bulunduğu güzel ada, DRAGON KÖYÜ’nün en sıra dışı özelliği olacak. Her gün amacınız sadece yeni ejderhalar yetiştirmeye başlamak, evler inşa etmek ve araziyi genişletmek değil. Hedef ayrıca en temel alıştırmalarla ejderhayı yükseltme ve yükseltme görevine dönüştürülür. Her ejderha yetenek seviyesine göre değerlendirilecek ve seviye ne kadar yüksekse ejderha o kadar güçlü olacak.

Bu yüzden oyuncular bütün gün bizimle eğleniyor. Bu besleyici aktiviteye katıldığınızda eğitim faaliyetleri genişletilir ve sizin için daha fazla görev. Her oyuncu büyük bir köyü yönetme rolünü üstlenecek; ejderhaları görmezden gelmemek için makul bir bakım stratejisine ihtiyacınız olacak. Sistem tarafından sağlanan yeterli istatistiklere ulaşıldığında ejderhanın seviyesi yükseltilecektir. Bakım görevinden kazanılan bonus para, diğer birçok ejderhayı biriktirmenize ve satın almanıza yardımcı olacaktır.

BU ÜLKEDE USTALIĞINIZI SERBEST BIRAKIN

DRAGON VILLAGE, oyuncuların her bir farklı ejderhanın yeteneklerini beslemek, beslemek ve geliştirmek için nitelikli olmasını gerektirir. Oyuncuların tüm ejderhalarla ilgilenmek için mükemmel bir stratejiye sahip olmaları gerekir. Günlük görevlerden ödüller almanın yanı sıra, ana gelir kaynağınız olacaklar. Ejderhanın her evi, belirtilen süre içinde ayrı bir ödül verecektir. Ejderha köyünde aktif kalmanın en iyi yolu çok sayıda madeni para ve mücevher biriktirmektir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Ejderhaların bakımı ve yetiştirilmesi gibi son derece sıkı çalışmayla düşünme yeteneğinizi geliştirin ve kapasitelerini her gün geliştirin.
  • Efsanevi ejderha köyü geliştirme oyununda farklı ejderhalar yetiştirme ve onlar için evler inşa etme görevini üstlenin.
  • Bir ejderha koleksiyonunun görüneceği mağazada ejderhaların yaşamını keşfedin ve onlar hakkında temel bilgileri öğrenin.
  • Bir ev inşa etmek, ondan para toplamak ve heyecan verici eğitimlerle seviyeleri geliştirmek için beklemek için uzun zaman ayırın.
  • Daha fazla arazi genişletmek için fonunuzu büyütün; tüm madeni paralar, mücevherler ve çiçekler daha fazla gelir için her gün birikir.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
140,952 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Dragon Village City Sim Mania Mod Apk (Sınırsız Para) v13.40 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Sizin için önerilenler

İnceleme ve Tartışma

4.2
(140,952 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.