Epic Conquest 2 Mod Apk (Sınırsız Altın) v1.6a indir 2022
Icon

Epic Conquest 2 Mod Apk (Sınırsız Altın) v1.6a indir 2022

Gaco Games
İsim Epic Conquest 2
Paket ismi com.GacoGames.EC2
Yayıncı Gaco Games
Kateogri Rol Oyunu
Versiyon v1.6a
Boyut 322
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Gold/Rubies
Günceleme Tarihi
Sağlam savaş ve harika bir hikaye ile Anime Aksiyon RPG! (2)Epic Conquest 2 , savaş ve hikayede özel bir dokunuşa sahip klasik bir Tek Oyunculu Aksiyon / Macera RPG'sidir ve size benzer türde ...
İçindekiler
Rate this post

Epic Conquest 2 Apk, sizi çözmeniz için yüzlerce zorluğun sunulduğu yeni bir dünyaya götürür. Bu bir rol yapma aksiyon oyunudur; oyuncular herhangi bir karakteri seçebilecek ve rol yapma işlemini gerçekleştirebilecek. Benzersiz özellikler, en iyi vuruşlar da sanatı artırmak için oyuna dahil edilmiştir. Yeni topraklarda maceralar yaşayabilecek ve çeşitli değerli kaynakları ve eşyaları toplayabilecek olan sizsiniz.

YENİ DÜNYAYA GİT

Yeni dünyalara seyahat etmek ve yeni topraklar keşfetmekle görevlendirildin. Bu yüzden en başından itibaren, bir meydan okumayla karşılaşırsanız şaşırmamak için heyecan verici bir oyun modu kurmalısınız. Bu eylemi gerçekleştirmek için herhangi bir karakteri seçebileceksiniz. Bu macera birçok heyecan verici şey içerecek, ancak hala üstesinden gelmemizi bekleyen birçok zorluk var.

Bu macerayı yapmak için herhangi bir yeri seçebileceksiniz. Rüya gibi bir ada veya derin bir orman seçebilirsiniz. Her yer, tüm bu cazibe merkezlerini keşfetmeniz için ihtiyaç duyduğunuz kendi ilgi alanına sahip olacaktır. Ancak beraberindeki eğlencenin yanı sıra, zorlukların üstesinden gelmek için yeterli beceri ve ruhu da hazırlamanız gerekir. Yeni topraklarda mücadele gücünü temsil eden kahraman olacaksın.

CANAVARLAR VE DÜŞMANLARLA MÜCADELE

Sırayla yeni topraklara gidecek ve orada ne olduğunu keşfedeceksiniz. Düşmanlar ve canavarlar kaçınılmaz olarak sizi keşfedecek, bu yüzden her harekette dikkatli olun. Bölgelerine giriyoruz, bu yüzden zor olacak ve çıkmaz sokağa itilmemek için çok dikkatli olun. Ancak, can damarlarını kesmek için önce onlara saldırmamız gereken bazı durumlar vardır.

Bir dizi olağanüstü yeteneğe sahibiz ve oyuncuların tüm önemli zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı oluyor. Daha spesifik olarak, oyuncunun bir dizi değerli canlı maskotu vardır ve bunlar savaşta ortaya çıkan canavarları yakalamanıza yardımcı olacaktır. En iyi vuruşlar, benzersiz vuruşlar oyun içinde drama eklemek ve bu şeytanlarla savaşma konusundaki gerçek yeteneğinizi göstermek için kullanılır.

DEĞERLİ EŞYALARI TOPLA

Her savaş bittikten sonra yapmanız gereken, tüm değerli eşyaları toplama fırsatını değerlendirmektir. Her öğe, altın veya gümüş, bir yükseltme veya bir maskot gibi değerli bir metaya karşılık gelir. Daha fazla maskot toplamak için birçok yere gitmenizde fayda var çünkü sonraki savaşlarda bu maskotlar size eşlik edecek. Meydan okumayı aşmak için sadece beceri ve cesarete sahipsiniz.

Burada Epic Conquest 2 bize ardı ardına sürprizler gösterecek gibi görünüyor. Daha da ilginç olanı, meydan okuma her zaman gelecek ve bu zorlukları çözerek kendinize meydan okumanız gerekiyor. Ayrıca tüm mükemmel kombinasyonları kullanmalı ve doğru hamleleri yapmalısınız. Oyuncuların en gerekli durumlarda kullanabilmeleri için maskotları toplamaları gerekir. Büyük yıkımın kahramanı olun ve tüm zorlukları çözün.

ÖZETLE

  • Kahraman olarak oynayın ve oyunun sunduğu tüm önemli zorlukları üstlenin ve her şeyi çözün.
  • Her zaman yeni topraklara bir macera, heyecan verici şeyler keşfedin ve bu hayatın tadını çıkarın.
  • Maceranız sırasında yolunuza çıkmak isteyen tüm düşmanlarla, canavarlarla savaşın.
  • Düşmanlarınızı zorlamak için ilginç durumlar yaratın ve sonuna kadar dua edin.
  • Macera sırasında elde ettiğiniz tüm eşyaları toplayın ve nihai silahı yükseltin.
  • Savaşa hizmet etmek için sinerji yaratmak için tüm bu becerileri bir araya getirmek için becerilerin yanı sıra bilgi birikimini yükseltin.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.1
71,706 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Epic Conquest 2 Mod Apk (Sınırsız Altın) v1.6a indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.1
(71,706 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.