Grand Mountain Adventure
Icon

Grand Mountain Adventure

Toppluva Ab
İsim Grand Mountain Adventure
Paket ismi com.toppluva.grandmountain
Yayıncı Toppluva Ab
Kateogri Spor
Versiyon 1.198
Boyut 73
Gereken Sürüm Android 6.0 ve üstü
MOD Özellikleri Para hilesi
Günceleme Tarihi
Dünyanın her yerinden açık dünya kayak merkezlerini parçalayın!
İçindekiler
Rate this post

Bu aleni dünya kayak ve snowboard macerasında bütün dağları keşfedin. Dağlık arazideki en büyük uçurumlara inin, dik bir kanaldan aşağı özgür sürün, kapıları slalom pistinde kapatın, harika bir park koşusunu durdurun yada ancak uçsuz bucaksız kayak merkezlerini keşfedin – seçim sizin!

Not!
Bu, ilk dağın parasız olduğu bir demo sürümüdür. 7 dağın tümünün kilidini açmak ve çift uçlu kayaklar ve tahta almak için tam oyunu satın alın.

Grand Mountain Adventure Özellikler

– Keşfedilecek 7 büyük aleni dünya dağı
– Ustalaşmak için 100’den fazla değişik güçlük
– 10’dan fazla değişik güçlük türü (Super G, Slopestyle, Freeride, Big Air ve daha fazlası dahil)
– Wifi üstünden cihazlar arası oldukça oyunculu
– Oyun Denetleyicisi/Joypad desteği
– Yarışmak için çevrimiçi önder tabloları
– Yoğun yamaçlar, çığlar, yırtıcı ömür ve gün batımı ile canlı kayak merkezleri
– Yükleme ekranları yada kesintiler olmadan arzu ettiğiniz yerde kayak yapmak ve arzu ettiğiniz asansöre binmek için mutlak özgürlük
– Flips, spins, mantarlar, raylar, kombinasyonlar ve daha fazlasını içeren gelişmiş hile sistemi
– Tüm dağları tamamlamak için 20+ saat oyun
– Zen modu

Kış 2022 Genişletme

Genişleme üç yeni dağ ihtiva eder ve oyun içerisinden satın alınabilir. Tanıtımı:
– Pinecone Peaks, ABD – Uzun pistleri, geniş dağlık alanları ve oldukça muhtelif kar parklarını, bütün kabiliyet seviyeleri için raylar ve kicker’larla birleştiren kocaman bir dinlence yeri.
– Ben Ailig, İskoçya – Çiftliklerin, otlakların, geçitlerin ve etkisi altına alan kaya oluşumlarının ortasında sulu bahar kayağı.
– Mount Fairview, Kanada – Kusursuz bakımlı yamaçlar ve coşku verici Super G pistleri ile sık ormanlar ve yavaş nehirler içinde pitoresk bir dinlence yeri.

Cihazlar Arası Çok Oyunculu

Arkadaşlarınızı toplayın, aynı Wifi’ye bağlanın ve dağları beraber keşfedin. Yarışlarda yarışın yada kartopu fırlattığınız ve arkadaşlarınızı rotadan çıkarmak için raylar diktiğiniz yeni cenk modunu deneyin. En fazla 16 oyuncu aynı anda beraber oynayabilir.

Oynanış

Macera, Alplerin ortasındaki uykulu bir kayak merkezi olan Hirschalm’ın dibinde başlıyor. Kayaklarınızı yada board’unuzu bağlayın ve dönme ve zıplama şeklinde temel becerileri toplarken asansöre doğru inin.

Asansörle Almhütte’ye çıkın ve ilk slalom mücadelenizi deneyin. Zorlukları tamamlamak size, sizi dağın yeni kısımlarına götürmüş olan telesiyejlerin kilidini açmak için kullanılan Ski Pass’ler kazandırır.

Dağda ilerlerken slalom, yamaç stili, kayaklı kros ve büyük hava şeklinde muhtelif zorlukların üstesinden gelmeniz gerekir. Şimdi harika oyma dönüşleri ehil olmayacak, sadece zorlukları tamamlamak için numaralar, raylar ve damlalar uygulamaya da başlamanız gerekiyor.

Ve yamaçlardan inmeyi ve banliyö bölgelerine gitmeyi unutmayın. Derin pudra ve pak çizgilerin yanı sıra, gizli saklı zorlukları ve gizli saklı Kayak Geçişlerini keşfedeceksiniz. Ancak dikkatli olun – bakımlı koşuların haricinde sizi bekleyen ayılar, kurtlar, çığlar, düşen ağaçlar ve öteki tehlikeler var!

Toplum

Binlerce kayakçı ve yatılı arkadaşla rabıta kurun, ipuçları ve öneriler alın, hız koşusu yapın ve profesyonellerle rekabet edin.
https://discord.gg/TcTdWFU
https://www.reddit.com/r/GrandMountainAdv
https://www.facebook.com/grandmountainadventure
https://www.instagram.com/grandmountainadventure

Toppluva Hakkında:
Grand Mountain Adventure, İsveç’in Stockholm şehrinden minik bir indie stüdyosu olan Toppluva tarafınca geliştirilmiştir. Herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, şu adresteki SSS bölümünü okuyun:
https://www.toppluva.com/GrandMountainAdventure/faq.html

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
35,596 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

4.3
(35,596 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.