Grow Empire Rome Mod Apk (Sınırsız Para) v1.13.2 indir 2022
Icon

Grow Empire Rome Mod Apk (Sınırsız Para) v1.13.2 indir 2022

Games Station Studio
İsim Grow Empire: Rome
Paket ismi com.empire.grow.rome
Yayıncı Games Station Studio
Kateogri Strateji Oyunları
Versiyon 1.13.2
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Grow Empire:Rome savunma KS, strateji ve rol yapma RPG öğelerini bir arada sunar
İçindekiler
Rate this post

Grow Empire: Rome, basitten gelişmişe bir krallığı yönetmenize ve onu diğer düşmanların saldırılarına karşı savunmaya çalışmanıza izin verir. İstediğinizi yükseltebilecek ve savunma sisteminin değiştiğini görerek güçleneceksiniz. Ayrıca askerler, krallığı korumak ve artan güçle fethetmek için savaşlarda size yardımcı olur.

KRALLIĞI İŞGAL ETMEK İSTEYEN DÜŞMANLARA KARŞI MÜCADELE

Grow Empire: Rome’da oyuncular, krallıkları olarak kabul edilebilecek tamamen ilkel unsurlara sahip boş bir alana sahip olacaklar. Ama gerçekten de bu krallık dış etkenler tarafından tehdit edilecek, bu yüzden düşman dalgalarının sürekli yaklaşmasını önlemek için farklı asker ve kalelerle bir savunma sistemi kuracaklar. Tabii ki, oyun başladıktan sonra her şey otomatik olarak çalışır.

Krallığın savunma sistemini tamamen panoramik bir perspektiften görecek ve kuleleri koruyan askerleri görebileceksiniz. Kule savunma oyunları gibi bir seviyeden diğerine geçmeyeceksiniz. Özellikle maça başlamanıza yardımcı olacak bir sonraki dalga butonunu göreceksiniz ve ondan önce savunmanızın gücünü artıracak bazı ayarlamalar yapacaksınız.

SİZE YAKLAŞAN DÜŞMANLARI YOK EDİN

Oyun ekranı Grow Empire: Rome başladığında, ne görüneceğini ve düşmana sürekli saldıran okçular veya kuleler olarak çalıştığını göreceksiniz. Oradan sadece savaşın sonucunu görebiliyorsunuz ve eğer kazanırsanız oyunda kullanabileceğiniz ödüller var. Elbette oyun ekranının başlangıcından itibaren ortaya çıkan unsurlar sürekli olarak gelişecek ve düşman saldırılarından önce sağlam bir kaleye dönüşecektir.

Oyuncular, yükseltebilecekleri öğelerin bir listesini görebilir ve hepsinin farklı etkileri vardır. Örneğin, bir kalenin gücünü artırabilirsiniz ve bu yükseltmenin etkisi, güçlü düşmanlara karşı artırılacak sağlık puanlarıdır. Ek olarak, menzilli saldırıları tercih eden okçular, hasar miktarını artırabilir veya kuleler, bir düşmana saldırı gerçekleştirmek için gereken süreyi iyileştirebilir. Yükseltme sırasında, mancınık gibi bazı yeni silahlar görünecek.

Bu oyunu deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, sadece oyunun başlangıcında oyunun sağladığı temel unsurları kullanmayacaksınız. Özellikle, oyuncular farklı türde askerlerin bir listesini bulacaklar ve savaş başladığında onlar da size katılacaklar. Kale kapıları açılacak ve düşmanın ilerlemesini önlemek için sürekli olarak düşmana doğru hareket edecekler. Oradan düşmanlar kalenize dokunamaz ve diğer unsurlar tarafından saldırıya uğrayabilir.

DİĞER ELEMANLARIN İstilasını Gerçekleştirin

Grow Empire: Rome’da kalenizi korumanın yanı sıra, haritada gördüğünüz yerlere istila mekanizmasını da deneyimleyebilirsiniz. Spesifik olarak, düşman bölgesinin önüne gitmeniz gereken askerleri kullanacak ve ardından savaşa ne zaman başlayacağınıza karar vereceksiniz. Savaşlar yalnızca bir taraf yenildiğinde sona erer ve ayrıca kontrol eden askerlerin gücünü de yükseltmeniz gerekir.

Her asker, yükseltme sisteminin bir parçasıdır ve bir sonrakini tamamen açmak için bir birimi yükseltmeniz gerekir. Ayrıca, fetih sırasında oyuncu, oyuncunun efekt kartını kullanmasına izin veren ikincil bir artı sembolü bulacaktır. Bu kartlar sandıklarda rastgele ortaya çıkma oranı ile görünür ve bir maçta en fazla üç kart kuşanabilirsiniz. Ayrıca aynı kalitedeki kartlar daha yüksek kalite için birleştirilebilir.

Oyuncular, oyunun getirdiği taktiksel oyuna bayılacaklar:

  • Oyuncular, istila etmek isteyen düşman dalgalarına karşı krallıkları için savunma inşa ederek geniş bir alanı ele geçirecekler.
  • Yükseltmeleri doğru bir şekilde gerçekleştirmek ve gücü artırmak için saldırı gerçekleştiren ve nihai sonuçları bekleyen kuleler ve askerler göreceksiniz.
  • Yükseltmeler, kalelerinizin görünümünü değiştirecek ve bazı durumlarda yeni güçlerin kilidini bile açabilirsiniz.
  • Askerler, krallığı korumak ve istilalar yapmak için savaşta savaş alanına koşarken bu oyunda birçok role sahipler.
  • Oyuncular, yeni askerlerin kilidini açmak ve onları desteklemek için sandıklardaki kartları kullanmak için askerlerin gücünü tamamen yükseltebilir.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.4
3,912,344 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Grow Empire Rome Mod Apk (Sınırsız Para) v1.13.2 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.4
(3,912,344 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.