Hearthstone Mod Apk (Full) v19.4.72661
Icon

Hearthstone Mod Apk (Full) v19.4.72661

Blizzard Entertainment, Inc.
İsim Hearthstone
Paket ismi com.blizzard.wtcg.hearthstone
Yayıncı Blizzard Entertainment, Inc.
Kateogri Kağıt
Versiyon 19.4.72661
Boyut 109
Gereken Sürüm Android 7.0 and up
MOD Özellikleri Full
Günceleme Tarihi
Epik kart savaşında 100 milyonluk oyuncu topluluğuna katılın!Size World of Warcraft® ve Overwatch®'ı getiren stüdyodan, Blizzard Entertainment'ın ödüllü koleksiyon kart oyunu HEARTHSTON ...
İçindekiler
Rate this post

Hearthstone Apk, oyuncularına ölüm kartlarıyla unutulmaz bir deneyim yaşatan benzersiz bir oyun olacak. Eğer kart oyunlarına özel bir ilgi duyan bir oyuncuysanız, kaçıramayacağınız bir oyun olacaktır. Bu oyuna gelince, oyuncular zafer elde etmek için bir savaşta kartlarını kontrol etme yeteneklerini en açık şekilde gösterebilecekler.

KAHRAMANLAR KARTLARDAN GELİR

Bir kart oyunuyla, oyuncuların her zaman çeşitli ve heyecan verici bir kart sistemi oluşturması gerekir. Çekici bir kart oyunu, büyük ölçüde, oyun tarafından oluşturulan kart sisteminin oyuncularını gerçekten cezbetmesine bağlı olacaktır. Bu nedenle, Hearthstone üreticisi de en iyi kartları yaratabilmek için konsept aşamasında çok fazla zaman ve çaba harcadı.

Oyundaki kartlar, onları en sevdikleri World of Warcraft’a getirebilecek bir görevde oyuncuya getirilecek. O zaman oyuna katılan oyuncular, Illidan Stormrage veya Jaina Proudmore gibi ünlü ve sevilen Warcraft kahramanlarını kontrol edebilecekler. Artık oyununuzda kolayca kazanabilmek için yapmanız gereken kesinlikle destenize en iyi şekilde hakim olmak olacaktır.

BÜYÜK BİR DENEYİM İÇİN ÖZEL OYUN MODLARI

Oyun, özel bir kart sistemi kurmanın yanı sıra oyuncularına en iyi deneyimi yaşatmayı da hedefliyor. Ve bunu yapabilmek için özel zorluklar sistemi her zaman en iyi yol olacaktır. Oyun birçok zorluk içeriyor ve farklı oyun modları, oyuncularına deneyimde gerekli çeşitliliği sağlayabilecek.

Oyun, oyuncuların deneyimlemesi için PvE veya PvP gibi sıradan oyunlar için en temel oyun modlarını kendisi için oluşturmuştur. Her modda, oyuncular her savaşta kendi seviyelerini ve gelişim seviyelerini göz önünde bulundurabilecekler. Bununla birlikte, tamamen yeni RPG modu da oyun tarafından güncellendi, böylece kendiniz için en yoğun savaşlara katılabilirsiniz.

GÜZEL, GERÇEKÇİ GRAFİKLER

Üstelik bu oyun kendisi için de geliştirmiş, oyuncuları için son derece harika grafikler. Herhangi bir oyunda grafikler, oyuncuların üreticinin iletmek istediği mesajı tam olarak hissedebilmeleri için etkili bir bağlantı aracı olacaktır. Bu nedenle oyun aynı zamanda sizi en yüksek görüntü kalitesine sahip çarpıcı grafiklerle donattı.

Bununla birlikte Hearthstone, bağlamının duygularınızı nasıl etkileyebileceği konusunda da çok kritik. Bu yüzden oyunun görsel geliştiricileri, oynayabileceğiniz her karttaki her karakterin ayrıntılı görüntüsünü tasarlamaya da büyük önem vermişler. Böylece, oyuncular bu oyuna gelirken, oyun bağlamını ve her zaman birbiriyle en gerçekçi şekilde eşleşen karakterlerin görüntülerini her zaman hissedebilecekler.

ANA ÖZELLİKLER

– Birçok zorluğu olan teatral ve çekici bir kart oyunu.
– Birçok insanın sevdiği ünlü Warcraft karakterleriyle benzersiz kartlar sistemi.
– Birçok farklı oyun modu, benzersiz tercihlerine göre savaşmayı seçebilir.
– Güncellenen yeni RPG oyun modu, oyuna yeni şeyler getirmeyi vaat ediyor.
– Güzel grafikler, oyun bağlamı ve karakter görüntüleri mükemmel bir grafik oluşturur

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.7
1,843,948 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Hearthstone Mod Apk (Full) v19.4.72661
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Sizin için önerilenler

İnceleme ve Tartışma

3.7
(1,843,948 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.