Hidden Hotel Miami Mystery Mod Apk (Sınırsız Para/Yıldız) v1.1.77 indir 2022
Icon

Hidden Hotel Miami Mystery Mod Apk (Sınırsız Para/Yıldız) v1.1.77 indir 2022

Tilting Point
İsim Hidden Hotel:Gizli Nesne Oyunu
Paket ismi com.whaleapp.hiddenhotel
Yayıncı Tilting Point
Kateogri Macera Oyunları
Versiyon 1.1.77
Boyut
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money/Stars
Günceleme Tarihi
Otel tasarımı yapmak için gizli nesneleri ara ve bul! Gizli nesne macerası!
İçindekiler
Rate this post

Hidden Hotel Apk sizi yeni dünyayı fethetmeye götürüyor ve işte burada, arzu ettiğiniz eşyaların arayıcısındasınız. Bu macera oyunu ilginç çünkü sizi farklı otellere götürüyor ve orayı ideal bir cennete dönüştürmek için yolculuğa başlıyorsunuz. Bu otellerde yavaş yavaş değerli hazineler de ortaya çıkacak ve sahip olmak istediğiniz şey bu. Konaklara gidin ve oyunun zorluğunu yerine getirmek için en çok istediğiniz şeyleri alın.

Bu oyunda oyuncunun görevi, sahip olduğu eşya ve eşyaları bulmak ve daha sonra hayatımızın devamını sağlamaktır. Oyuncu, terk edilmiş kraliyet konağı veya iflas eden otel olsun, bir varış yeri seçme hakkına sahiptir. Hidden Hotel her zaman sürprizler yaratır ve heyecan verici olan şey, meydan okumanın orada durması ve daha da güçlenmesidir.

Etrafımız enkaz ve her şey oldukça dağınık görünüyor. Temizliği ve teşhiri seven bir kişilik ile o oteli bir cennete çevirme görevini üstleneceksiniz. Ve bu aynı zamanda oyunun sizden gerçekleştirmenizi istediği görevdir. Tüm gizemler de yavaş yavaş ortaya çıkıyor ve oradan komik hikayeler bu oyunda ortaya çıkıyor.

GİZLİ ODAYI KEŞFEDİN

Hidden Hotel çeşitli eşyalar sunar; ayrılan süre içinde onları hızlı bir şekilde ezberlemeye çalışmalısınız. Ezberlemeyi tamamladıktan sonra sıra odaları keşfetmek. Her oda berbat durumda ve bu eşyaları toplamadan önce tamamen düzenlemeniz gerekiyor. Öğeler, ayarlama sürecinde yavaş yavaş görünecek ve daha sonra bunları kolayca alacaksınız. Ancak bir koşulla, oyunun gerektirdiği doğru sırayla ezberlemeniz ve aramanız gerekir.

ZORLUK ARTACAK

Zorluklar giderek daha fazla verilecek ve zaman geçmeden bunu yapmaya çalışmalısınız. Zorluk yavaş yavaş artacak ve giderek daha fazla her zorlukla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Hidden Hotel size önerilerde bulunacak ve ipucunu her doğru kullandığınızda belirli bir miktar altın harcamanız gerekiyor. Ve elbette, meydan okumayı tamamladıktan sonra, sonraki görevlerin kilidini açmanıza yardımcı olacak büyük miktarda para alacaksınız.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
411,556 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Hidden Hotel Miami Mystery Mod Apk (Sınırsız Para/Yıldız) v1.1.77 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.2
(411,556 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.