Idle Kingdom Defense Mod Apk (Sınırsız Para) v1.1.18 indir 2022
Icon

Idle Kingdom Defense Mod Apk (Sınırsız Para) v1.1.18 indir 2022

Stormx
İsim Idle Kingdom Defense
Paket ismi com.stormx.castle
Yayıncı Stormx
Kateogri Rol Oyunu
Versiyon 1.1.18
Boyut 62
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Gelen düşmanları ortadan kaldırın ve Krallığınızı koruyun!Bu boşta savunma oyununda bir Şampiyon ol!Savaşı kazanmak için Kahramanlarınıza ve Okçularınıza komuta edin!Kahram ...
İçindekiler
Rate this post

Idle Kingdom Defense, oyuncuların krallığı koruma arayışına katılmak için en güçlü orduyu kurmalarına izin verir. Düşmanın saldırıları giderek daha cüretkar hale geldikçe, canavarların sahip olduğu korkunç güce karşı daha dikkatli olmanız gerekecek. Krallıktaki en güçlü temsilci olmak için tamamlamanız gereken bir takım görevler var. Efsanenin hikayesi resmi olarak sonu gelmeyen çatışmalarla başlar ve birçok arzu edilen ödül fethetmeniz için hazırdır.

KRALLIKTA CANAVARLARI YENMEK İÇİN BİR GÖREVE GİDİN

Her kahramanın krallığı koruma görevi vardır ve siz de istisna değilsiniz. Idle Kingdom Defense, yüzlerce en heyecan verici durumu toplar ve sizi tekrar ağırlamak için kaosla dolu bir alan yaratır. Zorlu görevler ve içler acısı savaş koşulları ilk engeller olacak. Krallıkta yüzlerce canavar bekliyor ve her an saldırabilirler. Oyuncunun görevi güçlü bir kadro oluşturmak ve onları yenmektir. Bu saldırıların tehlikelerini aşabildiğiniz zaman insanlığın huzuru geri gelmek üzere.

KOLEKSİYONDAKİ KAHRAMANLAR TOPLA VE YÜKSELTME YAP

Oynanabilecek büyük bir kahraman koleksiyonu oluşturan Idle Kingdom Defense, aynı zamanda size onları açmanız ve kullanmanız için birçok fırsat sunuyor. Birkaç düşük güçlü karakterle başlamanız gerekecek. Ardından, bazı yetenekler kazanıldığında, koleksiyondaki kalan kahramanların kilidi açılabilir. Sistem güncellenmiş sürümleri yayınladıkça yeni nesil kahramanlar birer birer eklenir. İçlerinde doğa ve inanılmaz beceriler tarafından desteklenen bir güç kaynağı taşırlar. Herhangi bir canavarla yoluna çıkmadan karşılaşabilecek ordular kuruldu. Ancak, oyuncuların onları yeni bir seviyeye yükseltebilmek için hala bir ücret ödemesi gerekiyor.

SONRAKİ GÖREVLER İÇİN GÜÇLÜ BİR ORDU KUR

Oyun boyunca yüzlerce zorlu görev var; Onlarla yüzleşmek için oyuncuların en güçlü kadroyu kurması gerekecek. Sistem koleksiyonunda bulunan kahramanlar arasından seçim yapan oyuncular, kendileri için en iyi kadrolara sahip olmaya başlar. Savaşta önemli savunmalar için farklı güç kaynaklarından güçlü kahramanlar toplamak size daha da yardımcı olacaktır. Her şeyden önce, oyuncuların en tatmin edici düzenlemeyi elde etmek için kartlardaki bilgilerine başvurmaları gerekecektir. Bir çok kahramanın katılımını gerektiren zorlu görevler, beklentilerimizi rakamlarla ifade edecek ve bekleme odasının kurulduğu süre içerisinde size göndereceğiz.

OYUNA KATILIRKEN BİRÇOK TEŞVİK ALIN

Boş Krallık Savunmasında belirli zaferler elde ettikten sonra, oyunculara hazine sandıklarında daha fazla iyilik verilecek. Bu, daha fazla madeni para, yeni güç kaynakları veya savaş için gerekli bazı silahları toplama fırsatıdır. Belirlediğimiz zorluğun üstesinden geldiğinizde birçok kahraman da oynanır ve oyuncular bu heyecan verici kampanyada kendi seviyelerini yükseltmek için buna güvenebilir. Her maçın sonunda daha büyük patronlarla karşılaşmak daha fazla ödül getirecek.

YOLUNUZA GİRMEYE ÇALIŞAN HERKESİ YOK EDİN

Idle Kingdom Defense, hikayeyi zengin krallıktaki canavarlar ve insanlar arasındaki gerçek bir savaşa genişletiyor. İnşa edilen medeniyet yok edildi, insanların topraklarını korumak için harekete geçmeleri gerekiyor. Birçok seçenek sunulur ve sonuçlar çok arzu edilir. Oyuncular, yüzlerce canavara karşı elit bir orduyu temsil edecek. Değerli ödüller, savaş bittiğinde verilir ve sonraki savaşlara iyi hazırlanmak için askerlerinizi ve silahlarınızı geliştirebileceksiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Krallığın vahşi canavarlarıyla savaşmak gibi zor bir görevi üstlenin, kırık savunma tehdidini püskürtün.
  • Takım oluşturma faaliyetleri gerçekleştirin ve güçlü bir ekip oluşturun; hangi kahramanın veya silahın kullanılacağını seçme hakkına sahipsiniz.
  • Olağanüstü güçlere sahip yeni kahramanlara hak kazanmak için sandıkları açarak, hediyeler alarak ve seviye atlayarak koleksiyondan kahramanlar toplayın.
  • Takımınız için yeni silahlar ve diğer ekipmanlar satın alma hakkını elde edin, yeni inşa edilen savunmalar sihirli iksirlerle daha da güçlenir.
  • Daha fazla hediye almak için her maçın sonunda patronu yenin; ejderha saldırdığında yüzlerce alevin sinerjisiyle karşılaşacaksınız.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
137,942 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Idle Kingdom Defense Mod Apk (Sınırsız Para) v1.1.18 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.3
(137,942 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.