KineMaster Pro MOD APK 6.0.1.26000.GP (Premium)
Icon

KineMaster Pro MOD APK 6.0.1.26000.GP (Premium)

Kinemaster Corporation
İsim KineMaster
Paket ismi com.nexstreaming.app.kinemasterfree
Yayıncı Kinemaster Corporation
Kateogri Video Oynatıcılar ve Düzenleyiciler
Versiyon 5.2.9.23390.GP
Boyut 93
Gereken Sürüm Android 7.0 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
İşletmeler ve Bireysel Hedefler için Kolay Video Üretimi!
İçindekiler
Rate this post

KineMaster Premium, video düzenlemenizde size binlerce harika özellik sunar. Birçok akıllı ve modern araçla sizin için benzersiz renklere sahip mükemmel bir video tasarladı ve oluşturdu. Yeni şeyleri seven ve videolarınızı daha mükemmel hale getirmek için her zaman oluşturmak, süslemek, düzenlemek isteyen biriyseniz, telefonunuzda veya tabletinizde olması gereken bir uygulamadır.

YOUTUBE, TİKTO VE DİĞER SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞIN

Videonuzu tamamladıktan sonra youtube’da paylaşabilirsiniz ki videonuzda aktardığınız içeriği birçok kişi beğensin ve görsün. Belki de birçok insana daha fazla motivasyon ve neşe getirecektir. Ayrıca Tiktok da çok sıcak bir sayfa ve diğer birçok oyuncunun daha fazla ilgisini çekmek için paylaşabilirsiniz. Ayrıca Facebook, Instagram vb. diğer bazı sosyal ağ sitelerinde de paylaşım yapabilirsiniz. Bu ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir uygulamadır ve birçok kişi tarafından güvenilmiş, sevilmiş ve beğenilmiştir. Bu nedenle, burada birçok heyecan verici şeyi keşfetmek için de bir kez deneyimlemelisiniz.

ANA ÖZELLİKLER

  • Projeler, Proje Al menü seçeneği kullanılarak indirilebilir ve yeniden düzenlenebilir ve proje dosyaları her iki yönde de içe ve dışa aktarılabilir.
  • Video görüntülerini kesmek, birleştirmek ve kırpmak için video düzenleme programı. Diğer şeylerin yanı sıra videolar, fotoğraflar, çıkartmalar, özel efektler ve metin dahil olmak üzere birçok medya türünü birleştirin ve düzenleyin.
  • Videonuzu daha ilgi çekici hale getirmek için müzik, seslendirme, ses efektleri ve ses değiştiriciler ekleyin. EQ ayarları, eğilme ve ses seviyesi zarfları dahil olmak üzere sürükleyici ses oluşturmak için çeşitli araçlar.
  • KineMaster Asset Store’da (mod sürümüyle birlikte ücretsiz) binlerce geçiş, efekt, film ve fotoğraf, çıkartma, yazı tipi ve animasyon bulunur ve bunların tümünün kullanımı ücretsizdir (2500’den fazla indirme).
  • Fotoğraflar ve filmler, onları tersine çevirerek, hızlandırarak, ağır çekim ekleyerek ve karıştırma modlarını kullanarak muhteşem görsel efektlerle geliştirilebilir.
  • Kalabalığın arasından sıyrılmak için videonuza renk filtreleri ve renk ayarlamaları ekleyin. Video ve fotoğraf düzenleme ve geliştirmede renk düzeltme ve geliştirme için araç takımları
  • Katmanları canlandırmak ve onları hareketle hayata geçirmek için ana kare animasyon aracı.
  • Saniyede 30 kare hızında 4K (2160p) çekim yapın ve klibinizi kaydedin. (Mod versiyonumuz bunu destekliyor ve filigran yok)
  • Çalışmanızı dağıtmak için YouTube, TikTok, Facebook Feed and Stories, Instagram, Telegram veya birçok sosyal medya ağına hızlı yükleme yapın!

Download KineMaster Pro MOD APK 6.0.1.26000.GP (Premium) for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.4
4,928,021 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share KineMaster Pro MOD APK 6.0.1.26000.GP (Premium)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.4
(4,928,021 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.