League of Legends Wild Rift Mod Apk (Full) v3.1.0.5408 indir 2022
Icon

League of Legends Wild Rift Mod Apk (Full) v3.1.0.5408 indir 2022

Riot Games, Inc
İsim League of Legends: Wild Rift
Paket ismi com.riotgames.league.wildrift
Yayıncı Riot Games, Inc
Kateogri Strategy
Versiyon 3.1.0.5408
Boyut
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Full
Günceleme Tarihi
Enter the multiplayer battle arena & play PvP games! 5v5 MOBA action awaits!
İçindekiler
5/5 - (2 votes)

League of Legends: Wild Rift Apk, getirdiği özelliklerle size gerçekten harika bir deneyim yaşatabilecek bir oyun olacak. League of Legends PC sürümünün uzun süredir oyuncusuysanız, bu kesinlikle oyunu doğrudan telefonunuzda deneyimlemenize yardımcı olabilecek başka bir sürüm olacaktır. Bu oyuna gelirken, Riot Games’ten tamamen tamamlanmış bir oyunu deneyimleyebileceksiniz.

SAVAŞ MALZEMELERİNİN ÇEŞİTLİLİĞİ

League of Legends denilince oyuncuların ilk aklına gelen özelliklerden biri de karakter sistemi. Oyun PC versiyonunda gerçekten devasa bir karakter sistemine sahip olmuş ve oyunculardan çokça sevgi görmüştür. Çünkü bir oyunda geniş bir kahraman koleksiyonu varsa, oyuncuları her maç için gerçekten çeşitli seçeneklere sahip olabilecektir.

Oyunun sahip olduğu kahraman sayısının yanı sıra her karakterin kalitesi her zaman en üst seviyeye ulaşacaktır. Üretici, her kahramanla birlikte, mükemmel bir son versiyona sahip olabilmek için araştırma yapmak, seçmek ve deney yapmak için kendilerine çok zaman vermek zorunda kalacak. Bununla birlikte oyuncular, maça girmeden önce oyuncunun seçimine bağlı olarak her karakterin değişebileceği farklı görünümlerle de oldukça ilgileniyorlar.

ÖZEL KARAKTERİSTİKLER KAZANAN OYUN

League of Legends’ın MOBA tarzını gerçekten seven bir oyuncuysanız, bu kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz başka bir versiyon olacaktır. Oyun, küçük telefonunuzdaki PC oyununun lite versiyonu olduğu için işlemler biraz farklı olacaktır. Ama aynı zamanda çok fazla endişelenmenize gerek yok çünkü geliştiriciler oyunculara mükemmel bir deneyim yaşatmaya çalıştı.

Oyuncular ayrıca bir takım bularak ve bir şampiyon seçerek maç başlatabilmek için PC versiyonuyla aynı adımları atabilecekler. Tüm maç öncesi prosedürler tamamlandıktan sonra maç hemen başlayacak ve oyunculara özel bir his verecek. PC versiyonu ile oyuncular, kahramanlarını klavye ve fare ile kontrol edebilecekler. Ancak bunun yerine, mobil sürümde ekranınızda alternatif işlev tuşlarıyla özelleştirmeler de bulunur.

GÜZEL GRAFİKLER N YÜKSEK DENEYİM

League of Legends: Wild Rift, çok ünlü oynanışla birlikte çok büyük bir kahraman sistemine sahip olmanın yanı sıra oyunculara harika grafikler de sunacak. Mobil versiyona gelen oyuncular bu sefer oyunun grafiklerinin düşebileceğini düşünüyor. Ama hayır, oyun yapımcılarının hayranlarına vermek istedikleri bu değil gibi görünüyor.

En yüksek seviyelerine ulaşan bir grafik tasarımcı ekibi ile üretici, oyunculara en iyi grafikleri sunabileceklerinden her zaman emindir. Oyunculara mükemmel bir grafik deneyimi yaşatmak için önde gelen grafik görüntüleme teknolojileri oyuna dahil edilecek. Bu nedenle oyuncular, mobil sürümü deneyimlediğinde, PC sürümüne kıyasla grafiklerde gözle görülür bir fark hissetmeyecek gibi görünüyor.

Belki League of Legends hayranısın ama maçlarına bilgisayarından başlayamıyorsun ve kendin için bir çözüm bulamıyor musun? O zaman League of Legends: Wild Rift kesinlikle gerçekten aradığınız mükemmel cevap olacaktır. Oyun mobil bir versiyondur, ancak üretici size harika bir deneyim sunmayı vaat ederek grafiklerden oynanışa ve karakter sistemine kadar tamamen yatırım yapmıştır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Strateji oyunları kazanır, istatistik geliştirmeleri veya “daha iyi” şampiyonlar değil. Her şampiyon, takımınız veya oyun tarzınız için bir taktiksel seçenek sunar.
  • Sürekli değişen, yüksek kaliteli malzemeye sahiptir. Savaş alanında hiçbir iki maç birbirinin aynısı değildir.
  • Sürekli güncellenen çeşitli oyun türleri, kahramanlar ve görünümler vardır.
  • Arena savaşının gerilimi, net görüntüler, çarpıcı grafikler ve canlı karakterlerle artırılır.
  • Devasa bir bıçakla savaş alanına hükmetmek, haritanın dört bir yanından gelen bir buz okuyla rakipleri raylarında dondurmak veya baştan çıkarıcı bir çekicilikle rakipleri ölümlerine çekmek
  • Bir ninja suikastçısı, bir güneş savaşçısı, gerçek bir dağ ve daha fazlası. Efsaneniz ne olursa olsun, sizin için bir şampiyon var.
  • 5v5 oyunlar, rüyayı gerçeğe dönüştürmek için işbirliğinin gerekli olduğunu ima eder.
  • Yeni şampiyonların, ekipmanların ve hedeflerin sizi yaklaşımınızı gerçek zamanlı olarak yeniden düşünmeye zorladığı dinamik arena savaş oyunları.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.0
1,851,283 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share League of Legends Wild Rift Mod Apk (Full) v3.1.0.5408 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.0
(1,851,283 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.