Mad Skills BMX 2 Mod Apk (Sınırsız Para) v2.4.11 indir 2022
Icon

Mad Skills BMX 2 Mod Apk (Sınırsız Para) v2.4.11 indir 2022

Turborilla
İsim Mad Skills BMX 2
Paket ismi com.turborilla.bmx2
Yayıncı Turborilla
Kateogri Aksiyon
Versiyon 2.4.11
Boyut 92
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Sınırsız Para
Günceleme Tarihi
Süper eğlenceli pistlerde pompalayın ve akış yapın!Mad Skills BMX 2 nihayet geldi! Mad Skills oyunlarının, aksiyon sporları meraklıları, profesyonel sporcular ve sıradan oyuncular taraf ...
İçindekiler
Rate this post

Mad Skills BMX 2, BMX Apk‘e karşı güçlü bir tutkusu olanlar için samimi bir oyun alanıdır; hatta arkadaşlarını davet edebilir ve sayısız heyecan verici mücadelede mutlak eğlenceye sahip olabilirler. Oyun ayrıca oyuncuları her seviyeye çekmek için özel kamera stilleri kullanır ve en iyi BMX tekniklerini gösterir. Bunun da ötesinde, oyuncunun deneyimini yeni boyutlara genişletmek için her hafta birçok yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecektir.

GERÇEKÇİ DENEYİM İÇİN İLGİNÇ FİZİK

Oyundaki ilk vurgu, oyuncuların kendilerini üstün ve esnek bir şekilde ifade etmeleri için her ayrıntıda gerçekçi fizik sistemidir. Mad Skills BMX 2 ayrıca oyuncuların fiziksel mekaniklerden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için daha ilgi çekici içerik sunar ve böylece seviyedeki diğer oyunculara göre avantaj sağlar. Fizik mekanizmasındaki tüm optimizasyonlar oyunculara sonsuz eğlence potansiyeli getirecek.

DÜZ VE SIVI BMX KONTROL MEKANİZMASI

Kontrol sistemi, oyunculara en sorunsuz kontrol deneyimini sunmak için rahat ve pürüzsüz bir tasarıma sahip esnek bir arayüz ekleyecektir. Ayrıca, denge unsuru BMX için çok önemlidir, böylece oyuncular havada veya yerdeyken nesneleri dinamik ve sanatsal olarak hareket ettirebilirler. Bisikleti dengeleme yeteneğine bağlı olarak, oyuncular diğer katılımcılara kıyasla her seviyeyi en iyi ilerleme veya performansla tamamlayabilirler.

EĞLENCEYİ ARTIRMAK İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyuncular BMX sürüş sanatı ile birlikte daha fazla eğlence arıyorlarsa, Mad Skills BMX 2 daha benzersiz oyun modları sunacak. Moduna bağlı olarak, oyuncuların benzersiz kurallarına veya seviyelerine uyum sağlamak için performanslarını değiştirmeleri, hatta arkadaşlarıyla oynamaları ve harika ödüller kazanmaları gerekiyor. Bazı dikkate değer oyun modları da zaman sınırlı olarak görünecek ve daha fazla oyun zenginliği ve daha fazlasını yaratacaktır.

GENİŞ BMX ÖZELLEŞTİRME ARALIĞI

Oyun, oyuncuların özgürce kişiselleştirmeleri için birçok benzersiz BMX tasarımına sahiptir ve hatta bazı yükseltme özellikleri, kontrolü eskisinden daha yumuşak ve daha esnek hale getirir. Özelleştirme de şaşırtıcı ve çekici, oyunculara eylemleri veya teknikleri öne çıkarmak için daha fazla seçenek sunuyor. Ayrıca, birçok etkinlikte en iyi oyuncular için ödül olarak destansı veya efsanevi BMX’ler yer alacak.

SÜRÜCÜNÜN KOSTÜMLERİNİ ÖZELLEŞTİR

BMX’in tasarımı ve özelleştirilmesi yeterli değil, bu nedenle Mad Skills BMX 2, bisikletçinin görünümünü özelleştirme özelliğini de kapsayacak ve çevrimiçi bir yarışın sağlam bir canlılığını yaratacak. Etkileyici olan, bazı kostümlerin oyuncunun kontrol performansını artırmak için çok sayıda harika etkiye sahip olması ve onlara seviyede yeni yetenekler kazandırmasıdır. Bununla kalmayıp, binicileri için birçok seçkin ve göz alıcı tasarımla kişisel bir kostüm çizebilirler.

MUHTEŞEM BAŞARI VE GÜNLÜK GÖREVLER

Oyuncular için ana gelir kaynağı, bireysel başarı sistemleri ve günlük görevler, hatta her seviyede önerilen yan içeriğin bir kısmını tamamlamasıdır. Ayrıca her gün açıklamalarını veya gereksinimlerini yenileyecek ve oyuncular yan görevleri tamamladıkları için ek ödüller alacaklar. Bu ödül sistemleri sayesinde oyuncular, çoklu limitler veya mizahi stiller ile seviyeleri aktif olarak tamamlayabilirler.

Mad Skills BMX 2, BMX tutkunları için sağlıklı ve mükemmel oyun alanlarından biridir. Bu sayede, herkesin en iyi şekilde göstermesi için çeşitli etkinliklere, turnuvalara ve etkileyici içeriklere ev sahipliği yapabilirler. Bazı karakter özelleştirmeleri ve BMX, sonsuz bir eğlence kaynağı olmak için mükemmel eklemelerdir.

ÖZELLİKLERİ

  • Şaşırtıcı ve gerçekçiliğin özelliklerini arcade eğlencesiyle harmanlayan fizik
  • Bu oyunda yedi farklı motosikletin kilidini açabilir, geliştirebilir ve kişiselleştirebilirsiniz.
  • Eşsiz pist stilinizi yaratmanıza yardımcı olacak çeşitli sürücü özelleştirme seçenekleri mevcuttur.
  • Her hafta yenileri eklenen düzinelerce el yapımı şarkıya ücretsiz erişim.
  • Reçel yarışmaları, çok sevilen Mad Skills Motocross 2 oyunundan haftalık olarak taşınır.
  • Arkadaşlarınızla, eyalet veya bölgenizdeki kişilerle ve dünya çapındaki oyuncularla rekabet etmek olası seçeneklerdir.
  • Kötü düşmanları alt etmek için – ama önce bir Mad Skills testi!

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.9
136,308 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Mad Skills BMX 2 Mod Apk (Sınırsız Para) v2.4.11 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

3.9
(136,308 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.