Mad Skills Motocross 2 MOD APK
Icon

Mad Skills Motocross 2 MOD APK

Turborilla
İsim Mad Skills Motocross 2
Paket ismi com.turborilla.MadSkillsMotocross2
Yayıncı Turborilla
Kateogri Yarış
Versiyon 2.28.4290
Boyut 83
Gereken Sürüm Android 4.4
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Yüzlerce harika parkurda yürek hoplatan kir bisikleti aksiyonunu deneyimleyin!Şimdiye kadar yapılmış en iyi yan kaydırma motokros oyunu daha da iyi oldu!Dünyadaki profesyonel yarışçı ...
İçindekiler
Rate this post

Şimdiye kadar yapılmış en iyi yandan kaydırmalı motokros oyunu şimdi daha da iyi!

Dünyanın dört bir yanındaki profesyonel yarışçıların, motokros hayranlarının ve sıradan oyuncuların zaten bildiklerini keşfedin: Mad Skills Motocross 2, tüm zamanların en yoğun Android yarış deneyimi!

Mad Skills Motocross 2 şunları içerir:

İNANILMAZ FİZİK!
Mad Skills Motocross 2, gezegendeki herhangi bir yandan kaydırmalı yarış oyununun en iyi motosiklet fiziğine sahiptir. Bu oyunda bisikletlerin duyarlılığına şaşıracaksınız. Ne kadar çok oynarsanız, o kadar hızlı (ve daha bağımlı) olursunuz.

12 FARKLI BİSİKLET!
Her biri farklı hız ve yol tutuşuna sahip 12 farklı motosiklette ilerleyin. En hızlı bisikleti alın ve arkadaşlarınıza hükmedin!

HEYECAN VERİCİ YENİ BİR OYUNCUYA KARŞI OYUNCU “KARŞI” MODU
Bu özellik mutlak bir patlama. Bir arkadaş (veya rastgele bir rakip) seçin, bir parkur seçin ve iki dakika içinde yapabileceğiniz en iyi tur süresini belirleyin. Sonra aynı sürede yenebilecekler mi bir bakın. Seviye atlayıp harika sanal ürünler elde edebilmek için XP kazanmak için savaşın.

ONLARCA PARÇA – HER HAFTA DAHA FAZLA ÜCRETSİZ OLARAK!
Mad Skills Motocross 2, sizi yıllarca meşgul edecek yeterli içeriğe sahiptir. Düzinelerce kariyer parkurunda hisse senedi rakibini yenin ve ardından daha fazla parkurun kilidini açmak için As’ı yenebilecek misiniz bir bakın. Hepsini Aced ettikten sonra, dünyanın her yerinden arkadaşlarınıza, komşularınıza ve oyuncularınıza meydan okuyun. Hatta gerçek hayattaki profesyonel motokros yarışçılarını bile takip edebilirsiniz – neredeyse hepsi Mad Skills oynar – ve en iyi zamanlarını yakalayabilirsiniz.

HAFTALIK YARIŞMALAR!
Mad Skills Motocross 2, sizi her hafta yeni pistlerde dünyanın dört bir yanındaki diğer oyuncularla karşı karşıya getiren JAM adlı çevrimiçi bir yarışmaya sahiptir. JAM, muhtemelen mobil cihazınızda yaşadığınız en bağımlılık yapan deneyimlerden biri olacak.

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR BİSİKLETLER VE BİNİCİLER
Bisikletinizin ve sürücünüzün donanımını değiştirin ve favori numaranızı bisikletinizin plakasına ekleyin. Yeterince hızlıysanız, arkadaşlarınıza hükmettiğinizi bildirmek için sanal bir Red Bull kaskı bile kazanabilirsiniz!

VE DAHASI!

Zor seviyeleri ve rakipleri geçmenize yardımcı olacak isteğe bağlı roketler

Evrensel uygulama. Facebook, Twitter veya Google Play ile bağlanın ve oyun ilerlemeniz ve satın alımlarınız cihazlar arasında senkronize edilecektir.

Harika bir oyun deneyimi için HD optimize edilmiş güzel ayarlar.

Resmi fragmana buradan bakın: www.madskillsmx.com/trailer

www.facebook.com/madskillsmotocross adresindeki Mad Skills Motocross 2 gibi
Mad Skills Motocross 2’yi www.twitter.com/madskillsmx ve www.instagram.com/madskillsmx adresinden takip edin

ÖNEMLİ NOT: Bu uygulamayı indirmek ve oynamak ücretsiz olsa da, oyunda gerçek paraya mal olan bazı öğeler var. Ayrıca, Mad Skills Motocross 2, 13 yaşın üzerindeki bir kitleye yönelik sosyal ağlara bağlanır. Bu oyun, Turborilla ürünlerinin ve seçkin ortakların ürünlerinin reklamını içerir.

Download Mad Skills Motocross 2 MOD APK for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.0
470,669 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

4.0
(470,669 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.