Magic Tiles 3 Mod Apk (Sınırsız Para) v8.112.204
Icon

Magic Tiles 3 Mod Apk (Sınırsız Para) v8.112.204

Amanotes Pte Ltd
İsim Magic Tiles 3
Paket ismi com.youmusic.magictiles
Yayıncı Amanotes Pte Ltd
Kateogri Müzik
Versiyon 8.112.204
Boyut
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Cebinde piyano!
İçindekiler
Rate this post

Magic Tiles 3 Apk, oyunculara piyano becerilerini sergilemek için harika müziklerle kompakt bir müzik dünyası sunar. AMANOTES PTE LTD ekibi oyunu geliştiriyor. Akıllı telefon oyunlarına tutkulu bir insansanız, piyasaya sürülen hit oyunlarla bu oyun stüdyosu artık size yabancı değil. Bu oyundan bir başka özel şey, bu aynı adlı oyunun devamı. Hayranların önceki 2 bölümdeki beklenmedik başarısı ve coşkulu desteğinden sonra geliştirici, bölüm 3’ü geliştirmeye devam etmeye karar verdi.

SONRAKİ OYUN YENİ ŞEYLER SÖZ VERİYOR

Ancak bu oyunda önceki bölümle aynı veya benzer olmayacak. Bu bölümde, oyuncuların yeni deneyimler yaşamalarına yardımcı olan benzersiz yeni noktalar var.

Bir müzik aşığı mısınız? Hızlı ellerinize ve gözlerinize meydan okuyan oyunlar konusunda tutkulu musunuz? Gelelim Magic Tiles 2’nin yükseltilmiş versiyonu olan bu oyuna.

Oyuna gelirken, önceki 2 versiyonda olduğu gibi siyah, mavi ve renksiz kırılmalara sahip olacak tuşlarla döneceksiniz. Göreviniz, mümkün olan en yüksek puanı almak için tuşun uzunluğu boyunca renkli tuşları hızlı bir şekilde basılı tutmaktır. Oyunun tuşları bir piyanonun tuşları gibidir. Siyah tuşların hızlı bir ritmi var, mavi tuşların daha yavaş bir ritmi var, bu da şarkıyı daha ritmik ve duygusal hale getiriyor.

TUŞLARDAKİ BASİT İŞLEMLERLE SANATÇI OLMAK KOLAY

Oyunun sunduğu ekrandaki renkli tuşlara dokunduğunuzda şarkı melodileri de çalacaktır. sonuna kadar dokunmaya çalışın. Şarkının daha istikrarlı bir ritmi olması için düğmelerin uzunluğu. Gerekli dokunuşun dışındaki düğmelere dokunup tuşun uzunluğuna dokunursanız veya tuşa dokunmadan tuşun belirtilen şekilde ekranın altındaki yatay çizgiden geçmesine izin verirseniz kaybedersiniz. Yoğun bir şekilde konsantre olmaya çalışın ve sesinizin kesilmemesi için hızlı bir şekilde gözlemleyin.

Magic Tiles 3’te tuşların ne kadar hızlı göründüğüne dikkat etmelisiniz ve belirli puanlara ve belirli kilometre taşlarına ulaştıkça daha da hızlanacaklar. 0’dan 3 yıldıza kadar tuşların hızı normaldir. 3 yıldızdan 2 krona, hızları normalden iki katına çıkar. Son seviye, 3 kronun üzerine çıktığınızda hızı, seviye 2’ye göre 3 kat artacaktır. Yüksek bir puan alabilmek için ellerinizi ve gözlerinizi çok hızlı hareket ettirmeniz gerekiyor.

HERKES İÇİN EĞLENCELİ ŞARKILAR

Magic Tiles 3’teki şarkı sistemi, aralarından seçim yapabileceğiniz bir anda görünmüyor. Daha ciddi zorluktaki yeni şarkıların kilidini açmak için seviyeleri geçmeniz gerekiyor. Ayrıca oyuncunun çok fazla zamanını almayan kısa bir tanıtım videosu izlemeli veya kazandığınız para ve elmasları beğendiğiniz yeni parçaları satın almak için kullanmalısınız. Bonusunuz arttıkça karmaşık melodileri fethedin.

Oyunun ilerleyen aşamalarında şarkıların ritimleri ve ritimleri de hızlanacak ve sizi gerçek piyano tuşlarına basar gibi doruğa ulaştıracaktır. Ödüller ayrıca düşük hızdan yüksek hıza daha fazla görünecektir. Ayrıca başarısız olursanız oyunun tanıtım videolarını izleyerek devam edebilirsiniz ancak sadece 5 turunuz var. Hala bitirmediyseniz, baştan oynamak zorundasınız.

ARKADAŞLARIN KEYFİNİ ÇIKARMASI GEREKEN MÜKEMMEL SESLERİ PAYLAŞIN

Oyunun zorluklarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle sosyal ağ platformlarında bağlantı kurabilirsiniz. Bu sadece normal bir oyun değil. Ayrıca ballad’lardan pop’a, cover’lara, kendi tercihlerinize göre remikslere kadar tüm müzik türleriyle dünyaca ünlü şarkıların keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz. Müziği seviyorsanız, o zaman bu sizin için doğru oyundur. Ek olarak, oyuncular ellerini tuşlara koyarken de kaybetmemek için hızlı ve hızlı bir şekilde kendilerini eğitiyorlar. Gerçek bir sanatçı olarak yeteneğinizi göstermeniz için birçok müzik sizi bekliyor.

Magic Tiles 3 sadece bir oyun değil. Ayrıca ballad’lardan pop’a, cover’lara, remix’lere kadar her türden dünyaca ünlü şarkıları ücret ödemeden dinleyebilirsiniz.

Oyun 2D grafiklere sahiptir ve arayüz, oyuncuya çok yeni bir deneyim getiren güzel degrade tonlarla basitçe tasarlanmıştır. Oyunun sesi, farklı uzunluklara, kısa ve yankılanan ritimlere sahip bir tuş kombinasyonuna sahiptir. Magic Tiles 3’te basit tuşlarla usta bir piyanist olun. Dünyanın müziğini mobil cihazınıza taşıyın.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.6
2,869,632 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Magic Tiles 3 Mod Apk (Sınırsız Para) v8.112.204
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

Sizin için önerilenler

İnceleme ve Tartışma

3.6
(2,869,632 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.