Minecraft
Icon

Minecraft

Mojang
İsim Minecraft
Paket ismi com.mojang.minecraftpe
Yayıncı Mojang
Kateogri Macera
Versiyon 1.18.12.01
Boyut
Gereken Sürüm Android 5.0 ve üstü
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Minecraft, blok yerleştirme ve maceralara atılma oyunudur.
İçindekiler
Rate this post

Sonsuz dünyaları keşfedin ve en kolay evlerden en büyük kalelere kadar her şeyi inşa edin. Sınırsız kaynaklarla yaratıcı modunda oynayın yada ölüm kalım modunda dünyanın derinliklerine kadar kazarken tehlikeli yaratıkları savuşturmak için tabanca ve zırh yapın. Mobil cihazlar yada Windows 10’da talep eder tek başınıza talep eder arkadaşlarınızla yaratın, keşfedin ve hayatta kalın.

OYUNUNUZU GENİŞLETİN:

Market – Marketteki en yeni camia eserlerini keşfedin! Sevdiğiniz oluşturucuların eşi olmayan harita, dış görünüş ve doku paketlerini alın.

Eğik çizgi komutları – Oyunda ince ayarlar yapın: Hediyeler verebilir, yaratıkları çağırabilir, günün saatini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Eklentiler – Ücretsiz Eklentilerle deneyiminizi daha da kişiselleştirin! Teknolojiye eğilimliyseniz, yeni kaynak paketleri kurmak için oyundaki veri temelli davranışları değiştirebilirsiniz.

ÇOK OYUNCULU

Realms – Sizin için barındırdığımız kendi hususi sunucunuz Realms üzerinde, platformlar içinde istediğiniz vakit ve istediğiniz yerde 10 arkadaşa kadar beraber oynayın. Uygulama arasında ücretsiz 30 günlük denemeden yararlanın.

Çok oyunculu – Ücretsiz bir çevrimiçi Xbox Live hesabı ile 4 arkadaşa kadar beraber oynayın.
Sunucular – Ücretsiz, büyük, oldukça oyunculu sunuculara katılın ve binlerce oyuncu ile beraber oynayın! Topluluğun yönetimindeki dev dünyaları keşfedin, benzersiz mini oyunlarda yarışın ve yeni arkadaşlarla dolu lobilerde sosyalleşin.

DESTEK: https:///www.minecraft.net/help
DAHA FAZLA BİLGİ: https:///www.minecraft.net/

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.6
4,493,980 toplam
5  
4  
3  
2  
1  

İnceleme ve Tartışma

4.6
(4,493,980 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.