Money Rush Mod Apk (Sınırsız Para) v2.30.1 indir 2022
Icon

Money Rush Mod Apk (Sınırsız Para) v2.30.1 indir 2022

Rollic Games
İsim Money Rush
Paket ismi com.wixot.coinroll
Yayıncı Rollic Games
Kateogri Gündelik
Versiyon 2.30.1
Boyut 115
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
Paranızı Katlayın!Madeni paralarınızı çoğaltın, en iyi kapıları seçin ve çok para toplayın!
İçindekiler
5/5 - (1 vote)

Yorucu çalışma saatlerinin ardından kafanızı eğlendirmek istiyorsanız hemen Money Rush Apk‘ı telefonunuza indirin. Bu, diğer oyunlar gibi sıradan bir eğlence oyunudur, ancak oynanışı son derece yeni ve oyuncular için çekici. Daha fazla jeton almak için jetonları portallar boyunca hareket ettirecek ve en yüksek puanı almaya çalışacaksınız. Yeteneğini kanıtlamak ve en zengin oyuncu olmak için şimdi oyuna katıl.

BU BENZERSİZ OYUNDAKİ YENİLİKLER

Bu oyunun tarzının oynadığınız bazı oyunlara benzediğini görebilirsiniz, ancak bu yeni sürümde Money Rush bazı güzel yeni özellikleri güncelledi. Oyun, oyunculara daha akıcı bir deneyim sunarak inanılmaz performans özellikleriyle geliştirildi. Özellikle, bu düzeltme, oynarken gecikmeyi ve diğer bazı sorunları düzeltti.

ÇOK BASİT VE EĞLENCE NASIL OYNANIR

Oyuna küçük bir miktar para ile başlayacaksınız ve göreviniz +5$, +200C, +$14,8 gibi en iyi portalları seçmek ve çok para toplamak. Veya X2 veya X3 numaralı bağlantı noktalarını seçebilir ve para kaybetmemek için ÷3, ÷5 bağlantı noktalarından kaçınabilirsiniz. Özellikle, her ikisi de paranızı kesen iki tehlikeli kapı arasında seçim yapmanız gereken durumlar olacaktır. Böylece daha az parayla kapıyı seçiyor ve yolunuza devam ediyorsunuz.

BENZERSİZ SIRALAMA MODU

Bu oyun, oyuncular için rekabeti artırmak için dünyanın her yerinden birçok oyuncunun katılımına sahiptir. Oyuncular, oyunda üst sıralarda yer almak için hızlı hareket etmeye ve mümkün olduğunca çok para toplamaya çalışmalıdır. Oyun ekranını bitirdikten sonra oyun ekranı puanınızı ve paranızı gösterecek ve ayrıca diğer oyunculara göre sıralamanızı gösterecektir. Ayrıca, oyun birçok farklı oyun seviyesi içerir ve seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur.

GÜZEL OYUN TASARIMI VE EĞLENCELİ SES

Oyun tasarımı sahnesi, çevresinde birçok yeşil ağaç bulunan uzun bir yolda. Oyun grafikleri canlı ve göz alıcı. Madeni paralara ek olarak, oyuncular oyunun çekiciliğini artırmak için ekmek veya suşiye geçebilirler. Sese gelince, çok canlı ve ritmik, oyuncuyu oynama çılgınlığına çekiyor.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.0
166,662 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Money Rush Mod Apk (Sınırsız Para) v2.30.1 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.0
(166,662 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.