Real Rally 0.8.6 Apk + Mod (Kilitleri Açık) + Obb Data
Icon

Real Rally 0.8.6 Apk + Mod (Kilitleri Açık) + Obb Data

Oracle Games Studio
İsim Gerçek Ralli: Drift ve Ralli
Paket ismi com.graypow.real.rally
Yayıncı Oracle Games Studio
Kateogri Yarış
Versiyon 0.8.6
Boyut 38
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Kilitleri Açık
Günceleme Tarihi
Real Rally, cep telefonunuzdaki en gerçekçi ralli yarışıdır!
İçindekiler
Rate this post

Drag yarış oyunlarında her biri kum, çakıl, asfalt ve kir gibi farklı yüzey tiplerine sahip düzinelerce farklı yeni ve benzersiz etap!
Gerçek zamanlı araç deformasyonu ve hasar hasarı dahil en iyi araba fiziği ve modellerinden biriyle yarışın

Real Rally Apk, gerçek yarışta uzun ve aksiyonlu ekstrem yollarda konsol kalitesinde ralli için mükemmeldir. Yani, yarışı kazanmak için hızınızı yönetmeniz gereken muhteşem araba yarışına katılmaya hazır olun. En iyi sürüş deneyimini yaşayabilirsiniz.

Real Rally 0.8.6 Apk

Sürüşünüzü geliştirmek mi istiyorsunuz? Yani, en iyi sürücü olmaya hazır olun çünkü bunlarda kendi koçunuzsunuz ve yokuş tırmanma yarışında çok şey öğrenebilirsiniz! Birden fazla gerçek yarış mücadelesi var. Gerçek yarış oyunudur. Bu ekstrem araba, diğer drag yarış oyunlarından farklıdır. Kontrol etmeniz gereken ilk şey sürüşünüzdür. Arabanızı tam olarak ne zaman hızlandırmanız gerektiğini ve ne zaman molalara basmanız gerektiğini bilmeniz gerekir.

Drag yarış oyunlarında sınırlı bir süre içinde mesafeyi kat etmeniz gerekiyor. Bu drag yarış oyunları, gerçek yarışlarınız için gerçek bir meydan okumadır. Extreme car sadece en iyi yarış değil, aynı zamanda eğlenceli bir tepe tırmanma oyunudur. En iyi sürüş becerilerinizle tepe tırmanışı yapabilirsiniz.

Araba sürmek, araba sürme becerilerinize de odaklanmanız gereken çok sorumlu bir şeydir. İyi bir sürücü olmaya ve bu yarış sürükleme yarış oyunlarını kazanmaya hazır olun. Gerçek yarışınızın gerçek mücadelesi.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.9
9,971 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Real Rally 0.8.6 Apk + Mod (Kilitleri Açık) + Obb Data
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

3.9
(9,971 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.