Rush Rally 3 1.110 Apk + MOD (Unlimited Money)
Icon

Rush Rally 3 1.110 Apk + MOD (Unlimited Money)

Brownmonster Limited
İsim Rush Rally 3
Paket ismi brownmonster.app.game.rushrally3
Yayıncı Brownmonster Limited
Kateogri Yarış
Versiyon 1.110
Boyut 158
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Money
Günceleme Tarihi
Konsol kalitesinde ralli yarışlarıRush Rally 3 cep telefonunuzda en gerçekçi ralli simülasyonu!KONSOL KALİTESİ RALLİYağmurda veya karda gece veya gündüz 60 fps yarış! Her biri ka ...
İçindekiler
Rate this post

KONSOL KALİTESİ RALLİ

Zaman ve mekan fark etmeksizin maceralı yarışlar yapın; genişletilmiş eğitim ve uygulama ile gerçek bir yarışçısınız. 60 fps civarında yarışmak için yeterli deneyimle, ister gece ister gündüz olsun, sürüş becerilerinizi ustaca gerçekleştirebilirsiniz. Tahmin edin bu oyundan kaç yeni seviye gelecek ve…neler içerebilir? Bu oyundaki tüm seviyeler benzersiz ve çekici; Elinizi herhangi bir seviyede deneyebilirsiniz.

Toplamda 72’den fazla bireysel seviye vardır ve her seviye, meydan okumanız için farklı bir arazi tipidir. Kar, çakıl, pistler ve hatta kir içerebilir. Rush Rally 3’te lüks bir yarışçı olabilir, bugüne kadarki en iyi araba modellerinden birine karşı yarışabilirsiniz. 15 yılı aşkın tecrübesi ile deformasyon veya hasar olup olmadığını kontrol edebilir, aracınızın hatalarını en aza indirebilir, tamamen yapabilirsiniz.

DÜNYA RALLİ YARIŞI

Bu oyunda kesinlikle meydan okunabilir ve daha da benzersiz görevleri deneyimleyebilirsiniz. Birçok yeni oyun modu var, herhangi birini seçebilirsiniz ve o moddan gelen büyüleyici görevler karşınıza çıkacaktır. Yeni oluşturulan bir mod olan kariyer moduna katılabilirsiniz. Bu modda, tek bir yarış üzerinden basit AB etaplarında yarışabilirsiniz. Ya da daha ilginci, Rally Cross’ta metali benzersiz arabalara taşlayabilirsiniz.

CANLI ETKİNLİKLER

Rush Rally 3’te sadece basit zorluklar sunmakla kalmaz, aynı zamanda kendinizi tamamen test edebilir, dünyanın farklı ülkelerinden oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Yarış sahnesinde uluslararası arkadaşlarla güzel ve yoğun bir şekilde yarışın; bu tür yarışları haftalık etkinliklerde yapabilirsiniz. Bu tür heyecan verici etkinlikler, çeşitli yeni ve orijinal müzik platformlarında gerçekleştirilecek.

Download Rush Rally 3 1.110 Apk + MOD (Unlimited Money) for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.5
9,639 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Rush Rally 3 1.110 Apk + MOD (Unlimited Money)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.5
(9,639 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.