Soccer Super Star Mod Apk (Sınırsız Geri Sarma) v0.1.20 indir 2022
Icon

Soccer Super Star Mod Apk (Sınırsız Geri Sarma) v0.1.20 indir 2022

Real Freestyle Soccer
İsim Soccer Super Star
Paket ismi com.soccer.score.star
Yayıncı Real Freestyle Soccer
Kateogri Spor
Versiyon 0.1.20
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri Unlimited Rewind
Günceleme Tarihi
Topa vur pas at ve gol at. Süper star olmaya hazır olun
İçindekiler
Rate this post

Soccer Super Star ile süper bir futbolcu olun. En yüksek becerilerinizi ve sıkı taktiklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz efsanevi bir futbol rol yapma oyunu. Oyun gerçekçi 3D grafikler, canlı ses, sofistike ve mükemmel tasarım teknikleri ile oluşturulmuştur. Sahadaki ateşli maçların hayranıysanız, bu kesinlikle hemen deneyimlemeniz gereken oyundur.

BASİT OYUN, OYNAMASI KOLAY MASTER

Sahanızdaki 11 oyuncunun tamamını kontrol etmek için tek yapmanız gereken dokunmatik ekranda tutmak, kaydırmak ve hareket etmektir. Ekran hareketli kısım ve yakın geçme, uzak geçme, ateş etme tuşları dahil olmak üzere iki tarafa bölünecektir. Topu tutan oyuncuyu hareket ettirmeniz, pas vermeniz veya doğru durumlarda en basit seviyede şut çekmeniz yeterli. Üstte işaretli olan oyuncular sizin kontrol ettiğiniz oyunculardır.

Ancak, eğer öyleyse, Soccer Super Star neredeyse birinci sınıf bir oyun olmayacak. Temel hareket ve geçiş anahtarlarında ustalaştıktan sonra, insanlar aracılığıyla güzel beceriler yaratmak için bunları birleştirme hakkında daha fazla şey öğrenmeniz gerekecek. Sadece bir heyecan hissi yaratmakla kalmaz, aynı zamanda ataklarınızda bir dalgalanma yaratırlar. İlk maçlar sadece temel hareketlerde doğruluk gerektirebilir, ancak oyun daha sonra daha zor hale gelecektir. Bu noktada, insanlar aracılığıyla beceriler faydalıdır.

NET SINIFLANDIRILMIŞ FARKLI OYUNCU SİSTEMLERİ

Soccer Super Star, oyuncular ve dünyadaki seçkin takımlarla neredeyse tamamen güncellendi. Oyuncular, şut, pas, kondisyon, beceri, durdurma, hız vb. gibi forte oyun pozisyonlarını şekillendirmek için belirli istatistiklerle donatılmıştır. Dizine bağlı olarak, oyunculara gerçekte olduğu gibi fortelerinin doğru konumu atanır.

Bu oyundaki çim yıldızları, herhangi bir oyuncunun sahip olmak istediği şeydir. Ancak, genellikle yüksek değerlidirler ve onları elde etmek için çok fazla altın harcamanız gerekecektir. Karşılığında, bu süperstarların önemli ölçüde üstün istatistikleri var. Bu oyundaki bir başka benzersiz şey de efsanevi oyuncuların ortaya çıkmasıdır, aslında uzun zaman önce emekli olmuştur. Ancak, bu oyuncular her zaman mevcut değildir; fırsatı beklemeli, yeterince altın biriktirmeli ve satışa çıkar çıkmaz fırsatı değerlendirmelisiniz.

GÜZEL 3D GRAFİKLER, MÜKEMMEL DETAYLAR SİMÜLASYON

Bu, Soccer Super Star’ın en önemli özelliğidir. Oyundaki oyuncular 3 boyutlu olarak canlandırılıyor; Onları mağazada gerçekçi bir şekilde görebilirsiniz. Seyirci efektleri, sahalar, pas teknikleri, pas atma, topu yakalama, kutlama efektleri, hatta elektrik ışıkları veya reklam panoları gibi küçük detaylar bile aslına uygun olarak yeniden üretiliyor; gerçekçi, sofistike ve göz alıcı.

Yeniden oynatma tekniği veya 3. şahıs bakış açısı, oyuncuya daha bütünsel bir bakış açısı sağlar. Sahada uzun paslar, serbest vuruşlar veya köşelerden yapılan kavisli toplar, oyunculara gerçek çim üzerinde duruyormuş gibi hissettirir. Fon müziği efektleri, yorumcu sesleri eşliğinde. Hepsi top oyununuzu gerçekten çekici kılmak için birleştirildi.

PARA DESTEKLEYİN VE OYUNCULARI YÜKSELTİN

Oyun kuralları sadece tek maçlar değil, aynı zamanda boyunca turnuvalara da katılabilirsiniz. Düzgün mücadele etmeli, grup aşamasında yeterince puan almalı, final raundunda maçları geçmeli ve kupayı kendiniz kazanmalısınız. Her maç boyunca, zorluk artacaktır. Ama merak etmeyin, her zaferden altın toplayabilir, oyuncularınızı yükseltmek için kullanabilirsiniz. Oyuncunun ilk değerine bağlı olarak, istatistikler belirli bir maksimuma çıkarılacaktır.

Kadro yeterince güçlü olduğunda, daha gelişmiş turnuvalara girersiniz. Rakipleriniz birinci sınıf kulüpler veya güçlü milli takımlar olacak. Her sezonun sonunda bile, kazanırsanız, turnuvanın all-star takımıyla karşılaşma şansınız olur; gerçekten bir üst oyun. Takımlar ve oyuncular, dünyadaki en son kadrolara göre sürekli güncellenecektir.

ÇEVRİMDIŞI DESTEK OYUNU, HER ZAMAN OYNAYABİLİRSİNİZ

Çevrimdışı modda tamamen oyuncu satın alabilir, becerilerinizi yükseltebilir ve turnuvalara katılabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı altın kazanma görevleri çevrimiçi moda kıyasla sınırlı olacak, ancak maç kalitenizin tamamen pürüzsüz olmasını sağlayacak, wifi veya mobil verilerden etkilenmeyecek. Hatta unutulmaz bir deneyim olan çevrimiçi modda arkadaşınızla iki telefonu yüz yüze bağlayabilirsiniz. Şimdi, Soccer Super Star’ı kazanmak için kullanabileceğiniz en güçlü kadroyu ve becerileri kullanmayı unutmayın.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
1,214,966 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Soccer Super Star Mod Apk (Sınırsız Geri Sarma) v0.1.20 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.3
(1,214,966 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.