Super Sus MOD Apk İndir
Icon

Super Sus MOD Apk İndir

Piproductions
İsim Super Sus
Paket ismi com.je.supersus
Yayıncı Piproductions
Kateogri Aksiyon
Versiyon 1.27.22.4
Boyut 171
Gereken Sürüm Android 5.0
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
300 milyon küresel oyuncu tarafından oynanan, popüler, beğenilen 3D Aramızda oyunu!Super Sus, Tüm Zamanların En İyi Sosyal Kesinti Oyunu!Aramızda 3D oyununun bir sonraki seviyesine kat ...
İçindekiler
Rate this post

Super Sus, Tüm Zamanların En İyi Sosyal Kesinti Oyunu!

Aramızda 3D oyununun bir sonraki seviyesine katılın – Super Sus: Sahtekar Kimdir! Yerel arkadaşlarla ve dünyanın her yerinden arkadaşlarla sosyalleşmek için en iyi ücretsiz mobil oyun, size uzay gemisinin çarpmasını önlemek için mücadele ederken, sahtekarların tek istedikleri mürettebat arkadaşlarını öldürmek olan uzay ekipleri olmak için benzersiz bir deneyim sunuyor.

Bu güncellemeye Squid Game içeriklerini ekledik, ekip arkadaşları için tasarlanmış yepyeni görevlerle, sahtekarı oylamak dışında, aramızdaki Super Sus’u bulmak için daha fazla strateji planlaman gerekecek!

br>Super Sus, başlangıçta Aramızdaki, Kurtadam ve Kalamar Oyununu entegre eden en iyi çevrimiçi çok oyunculu rol tabanlı oyunlar olacak şekilde tasarlanmıştır. Mürettebat arkadaşları oynarken sadece sahtekarlardan değil, aynı zamanda tarafsızlardan da sakınmalıdır. Bu rollerin kendilerine özgü kazanma koşulları ve görevleri vardır. Aydınlık ve karanlık arasındaki sınırda yürürken, herkes kendisi için savaşır – bazıları öldürmek için, bazıları hayatta kalmak için, bazıları sadece oynamak için.

Her maçta size rastgele bir rol atanacak. Her haritanın şifresi çözülecek farklı odaları vardır. Yeni Squid Game modunda daha da fazla rol yapma öğesi var!

Super Sus’taki Actions, tüm oyuncuların 3 gruba ayrıldığı bir uzay gemisinde gerçekleşir – biz buna kesirler diyoruz. Stratejiyi kullanarak, oyuncuların farklı gruplardan diğerlerine anlatmak için doğru çıkarımı yapması gerekir. Yenilenen 3D modelle, size bir sonraki oyun seviyesini getireceğimizden eminiz.

Super Sus’ta dünya çapındaki arkadaşlarınızla eşleşebilirsiniz. Klasik modu oynayın veya Dereceli’de daha fazla oyuncuya meydan okuyun! Gerçek zamanlı sesli sohbette diğer oyuncularla sohbet edin! Hayatta kal ya da olma, kendi bölgenden ya da dünyanın herhangi bir yerinden arkadaşlar edineceksin! Sahtekarların uzay mürettebatını öldürmesini önleyin. Kendi haritalarınızı ve rollerinizi oluşturmanıza izin verilen atölyede harika fikirleri de paylaşabilirsiniz!

Gelin, partilerine katılmak için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınızla takım kurun! Atölyede yeni dünyalar yaratarak eğlenceyi paylaşın! Yerleşik sesli sohbet sayesinde, aynı anda Couldchat ve Between Us’ı indirmek için zaman ayırın!

Bizi aşağıdaki platformlarda bulabilirsiniz. Tüm Super Sus düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:
Discord: https://discord.gg/supersus
Facebook: https://www.facebook.com/supersusgame
YouTube: https:// www.youtube.com/channel/UCMXCXx0Skvi46avrLA01NXg

İnceleme ve Tartışma

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.