Train Station 2 Mod Apk (Sınırsız Para) v1.48.0 indir 2022
Icon

Train Station 2 Mod Apk (Sınırsız Para) v1.48.0 indir 2022

Pixel Federation Games
İsim Train Station 2 Tren Strateji
Paket ismi com.pixelfederation.ts2
Yayıncı Pixel Federation Games
Kateogri Strateji Oyunları
Versiyon 1.48.0
Boyut 215
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
İş strateji simülatörü - yük taşıyın, şehir kurun ve tren krallığınızı büyütün
İçindekiler
Rate this post

Tren İstasyonu 2 APK sizi yeni bir cennete, trenlerle, kıtalararası raylarla dolu bir cennete götürür. Bu benzersiz bir strateji oyunudur ve oyuncular dünyanın her yerinde kendi demiryolu hatlarını geliştireceklerdir. Binlerce tren türü geliştirin ve her şehri o demiryolu için geçiş noktası yapın. Daha da ilginç olanı, oyuncuların dünyanın her büyük bölgesindeki tüm şehirlerde birçok demiryolu hattı inşa ederek her yerde maceraya atılacak olmalarıdır.

DEMİRYOLU İŞLERİ İNŞAATI

Bu oyunda oyuncular heyecan verici bir demiryolu dünyasını keşfedecekler. Oyunculara çekiciliğini göstermek için demiryolu yapıları oyuna dahil edilecek. Özel bir özellik, oyuncunun tüm yollardaki tüm ana demiryolu sistemlerinin inşasından ve bakımından sorumlu olması gerektiğidir. Bu yapı çok zaman ve çaba gerektirecektir, bu nedenle en standart yönlendirmeyi çizin ve verin.

Ayrıca önceki demiryolu yapıları hakkında da biraz bilgi sahibi olmalısınız. Amaç, her bir rotanın tasarımını ve fiziksel özelliklerini anlamaktır. Alana bağlı olarak, bu inşaat sizin eskizinize göre olacak ve aşamalar halinde inşa edilecek. Seyahat ederken istenmeyen senaryoları önlemek için her yolun ayrıntılarını ve mesafeyi, maksimum mesafeyi hesaplayın. Tren İstasyonu 2, size eyleme geçirmeniz için cesur fikirler de sağlayacaktır.

KIRMA İNŞAAT VE BİTİRME

Fikirleri seçtikten ve makul bir eskiz seçtikten sonra, inşaata devam etmeniz gerekecek. Bu inşaat süreci, ilgili makinelerin yanı sıra işçilik eklemenizi gerektirecektir. Oyun size inşaat makinelerinden inşaat amirlerine kadar istediğiniz her şeyi veriyor. Bu inşaat, Tren İstasyonu 2’deki tarihinizde büyük bir dönüm noktası olacak.

Şehirler arası en uzun demiryolu hatlarını kendiniz inşa etmeniz gerekiyor. Oyun ayrıca, seyahat etmek ve mal taşımak için hizmet verecek her türlü treni size sunar. Oyunda bir sınıflandırma hakkı olacak; insanların hareket etmesi için kullanılan trenler, ulaşım trenlerinden farklı bir yöne gidecektir. Bu farklılık, her gemi tipinin çekiciliğini vurgulamaya dikkat etmenizi gerektirir.

KADIN KAYNAKLARINI TOPLA

İşin ilginç yanı, kaynakları sömürmek için hizmet verecek yerlere tren yollarını da genişletmeniz gerekiyor. Bu özel taşıma trenleri mevcut olduğundan ve kasalar her bir amacınıza uyacak şekilde yükseltildiğinden kaynak çıkarma kolay olacaktır. Ayrıca hızlı hız için trenleri de eklemelisiniz. Ve özellikle Tren İstasyonu 2’de kaynakların ulaşımına hizmet edecek başka özel yollar inşa etmeniz gerekiyor.

Oyuncuların tren tarihindeki en uzun hatları inşa etmesi gerekiyor. Ana amaç, 2. Tren Garı’nı ana odak haline getirmek ve daha fazla kişi tarafından bilinmektir. Oyun her zaman heyecan yaratır ve siz inşa ettikçe yakından takip eder. Özel bir özellik, daha yeni binalar inşa etmek için daha fazla yeni arazinin kilidini açmanızdır.

– Dünyanın en kapsamlı demiryolu sistemini yükseltin.
– İnşaatta yüksek teknolojili makineler kullanabilme
– Büyük ölçekli birçok yol yapımı.
– Daha etkili trenler eklendi.
– Kaynakların sömürülmesine hizmet edecek yolları genişletin.

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.3
416,583 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Train Station 2 Mod Apk (Sınırsız Para) v1.48.0 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.3
(416,583 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.