World Truck Driving Simulator Mod Apk (Sınırsız Para) v1.266 indir 2022
Icon

World Truck Driving Simulator Mod Apk (Sınırsız Para) v1.266 indir 2022

Dynamic Games Ltda
İsim World Truck Driving Simulator
Paket ismi com.dynamicgames.worldtruckdrivingsimulator
Yayıncı Dynamic Games Ltda
Kateogri Simülasyon
Versiyon 1.266
Boyut 39
Gereken Sürüm Android 5.0 and up
MOD Özellikleri Unlimited Money
Günceleme Tarihi
WTDSTüm sürüş becerilerini test edecek zorlu yollarda dünyanın en ünlü kamyon sür yolu kamyon şoförü hayatını hissedin!Özellikleri:- Birçok kamyonlar: güç ve Brezilyalı Avrupa ...
İçindekiler
Rate this post

World Truck Driving Simulator Apk, arazide olduğu gibi kamyon sürüşü dünyasının kapılarını açıyor. Arabanın tüm motorlarını ihtiyacına ve renk dekorasyonuna göre değiştirme hakkınız vardır. Gerçekleştirdiğiniz günlük görevler, oyuncuların trafik yasalarını ihlal etmekten, benzin doldurmaktan, mal taşımaktan vb. bir kamyon şoförü rolünü oynamasına olanak tanır. Önünüzdeki zorluklar gelip gitmenizi bekliyor. Skor tablosunda ilk sırayı almak için onları fethedin.

PREMIUM GÖSTERİM SİSTEMİ OLAN BİR KAMYON SEÇİN

Bir kamyon şoförünün hayatını yaşamadan önce, gözlerinizin önünde beliren çok sayıdaki diğer kamyonlardan bir araç seçmeniz gerekiyor. Çevrede gösterilen otomobilin 3 boyutlu görüntüsü en belirgin parametre ve otomobil üreticisinin adıdır. Bu tür özellikler, seçeceğiniz aracı görselleştirmenizi hiç olmadığı kadar kolaylaştıracak. Brezilya, Avrupa ve ABD’den en gelişmiş, güzel ve dayanıklı araba modellerinin çoğu kullanılıyor.

GERÇEKLİK SİMÜLASYON KAMYON MOTORU

World Truck Driving Simulator Hileli Apk, aracı size teslim etmeden önce, gerçek hayattaki sürücülerden doğru bilgileri toplayarak, en iyi deneyimi yaşamanız umuduyla size en doğal sistemleri getirdi. World Truck Driving Simulator’daki canlı gerçeklik. Kabin içindeki süspansiyondan, tümseğin anten yönüne hareketi veya direksiyon simidinin hassasiyetindeki değişiklikler özenle tasarlanmıştır.

IŞIK VE UYARI SİSTEMİ OPTİMİZE EDİLMİŞTİR

Kamyonda, geceleri tünellerden veya karanlık yollardan geçerken oyunculara yardımcı olmak için bir ışık sistemi var. Arabaya takarken boyut, şekilden yüksek, orta veya düşük parlaklığa kadar birçok seçeneğiniz var. Sadece bu değil, tehlikeli yollardan geçerken uyarı ses sistemi, trafik kazalarına neden olan beklenmedik olaylardan kaçmanızı hatırlatacaktır.

MODERN OTOMATİK SÜRÜŞ ÖZELLİKLERİ

Oldukça güvenli genişliğe sahip düz otoyollarda sizi şaşırtacak otomatik sürüş özelliğimizi kullanabilirsiniz. Sadece etkinleştirerek, bağımsız çalışmasına izin vermek için uzun bir yolculuktan sonra direksiyon simidini bırakabilir ve dinlenmeye başlayabilirsiniz. Ancak, diğer arabalara çarpmamak için kasıtlı olarak kontrol edebilmeniz için lütfen buna dikkat edin. Pencerenin dışındaki güzel görüntüler, bir harikalar diyarında kaybolmuş gibi hissetmenizi sağlar.

BİRÇOK TEHLİKELİ YOLU TAKİP ETMEK

World Truck Driving Simulator’a yaklaşırken kendinizi profesyonel bir sürücü olarak gösterin ve şaşırtıcı derecede zor engellerle yüzlerce tehlikeli yolun üstesinden gelin. Şehirdeki güzel pürüzsüz asfalt yolların yanında, kırsal kesimdeki çamurlu yollara girme fırsatınız olacak. Hatta müşterilerinize malzeme alabilmek için hem dikey hem de yüksek dağlara tırmanmanız gerekiyor ve yüksek basınçla seyrederken frenleri dikkatli bir şekilde kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde dev çok büyük sonuçlara yol açacaktır.

YAKIT BULMA VE BİTME EĞLENCE DENEYİMİ

Görev başındaki yolculuğun etrafında dönen, gıda, gıda, tarım ürünleri, orman ürünleri gibi malların taşınması, … World Truck Driving Simulator, size sorunlarla yüzleşme ve yeni deneyimler yaşatıyor. Yakıt neredeyse bitmek üzereyken, uyarı sistemi size haber vermek için bir bildirim gönderir, ardından çok uygun hassas konumlandırma sistemi ile satın almak için en yakın benzin istasyonunu bulun. Ayrıca hızınıza dikkat edin yoksa polis hız yaptığınız için size ceza keser.

Download World Truck Driving Simulator Mod Apk (Sınırsız Para) v1.266 indir 2022 for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.2
606,995 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share World Truck Driving Simulator Mod Apk (Sınırsız Para) v1.266 indir 2022
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.2
(606,995 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.