ZArchiver Pro 1.0.3 Apk + MOD (Full Donate)
Icon

ZArchiver Pro 1.0.3 Apk + MOD (Full Donate)

Zdevs
İsim ZArchiver Donate
Paket ismi ru.zdevs.zarchiver.pro
Yayıncı Zdevs
Kateogri Araçlar
Versiyon Varies with device
Boyut
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Kolay 7zip uygulaması!ZArchiver Donate - projeye bağış için ZArchiver'ın özel bir sürümü.Pro sürümünün avantajları:- Açık ve koyu tema;- Parola saklama;- Arşivde görünt ...
İçindekiler
Rate this post

Tap Wizard 2, boş bir öğeyle birleştirilmiş eğlenceli bir simülasyon rol yapma oyunudur. Takım yöneticisinin bir kuralı rolünde olacaksınız ve büyülü dünyanızı karanlığın kötü güçlerinden korumak için buz, buz, su, ışık ve daha fazlası gibi ana düzeltmeyi yapacaksınız. Güçlü büyülerinizle büyüleyici savaşın tadını çıkaracak ve oyundaki en büyük büyücü olacaksınız.

TAP WIZARD 2’YE HOŞ GELDİNİZ

Warrior Magician oyunu, iki grup arasındaki en yoğun mücadelelerin heyecanını yaşamanızı sağlar. Kronosfer’i korumak için yapılan büyülü bir arayış sırasında, karanlığın güçleri restore edildi ve Büyücü’yü ele geçirdi. Ancak, Magus son nefesini verdiğinde umutlar söndü. Ancak Kronosfer zamanı otomatik olarak geri sarana kadar, Büyücü daha fazla bilgi edinmek ve en önemli saldırıya hazırlanmak için bu fırsattan yararlandı.

Aynı zamanda, Büyücü bir sonraki dalgaya hazırlanmak için kendine güçlü bir ordu da eğitti. Oyun sizi aksiyon ve sihir dolu bir senaryonun içine sokacak ve gücünüzü artırmak, karanlık güçlere karşı savaşmak ve Kronosfer’i korumak için benzersiz sihir becerilerinizi kullanmak zorunda kalacaksınız.

BÜYÜ BECERİLERİYLE BİR SİHİR ÜST DÜZEYİ OLUN

İnsanların dünya gücünün temelinde kullanılmasını sağlamak için ateş, su, ışık, buz vb. elementlere hakim olmanız gerekir. yavaş rol yapma tarzı. Savaş alanındaki canavarlar, saldırmanız için kılıç kullanacak veya onaracak; savaş alanları öneki hakkında bilgi edinmeli ve bunları etkin bir şekilde kullanmalısınız. Bu maçlarda hem heyecanın tadını çıkaracak hem de canavar denilen canavarlarla savaşacaksınız.

ÇEŞİTLİ BECERİ BÜYÜLERİYLE HEYECAN VERİCİ GLADYATÖR SAVAŞLARI

Eşsiz bir sihirle çalışan bir oyun arıyorsanız, işte size deneyimlemeniz için tehlikeli görevleri olan bir sihir ustası rol yapma oyunu. Düşmanı yok etmek için ateş büyüsü, buz, zehir ve diğer silahları kullanacaksınız. Ayrıca farklı harika şeyler ile kendi karakterinizi seçebilirsiniz.

Download ZArchiver Pro 1.0.3 Apk + MOD (Full Donate) for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

4.7
3,402 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share ZArchiver Pro 1.0.3 Apk + MOD (Full Donate)
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

4.7
(3,402 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.