Zombie Siege 0.1.458 (Full) Apk + Mod + Data
Icon

Zombie Siege 0.1.458 (Full) Apk + Mod + Data

Elex
İsim Zombie Siege: Last Civilization
Paket ismi com.elex.zombieempire
Yayıncı Elex
Kateogri Strateji Oyunları
Versiyon 0.1.458
Boyut 93
Gereken Sürüm Android 4.4 and up
MOD Özellikleri No
Günceleme Tarihi
Zombi işgallerine karşı diren ve uygarlığı yeniden inşa et
İçindekiler
Rate this post

Magic Siege, dövüş becerilerinizi test etme ve harika bir sihirbaz olma konusunda önemli zorluklar içeren bir taktik rol yapma oyunudur. Eşsiz büyünün yardımıyla kalenizi korumak için canavarların saldırısıyla yüzleşeceksiniz. Kolaydan zora doğru seviyelerde, tüm gücünüzü açığa çıkarmak için acil durumlarda yeni sihirli yetenekler keşfedebileceksiniz.

Rastgele rakiplerle gerçekten yoğun kafa kafaya savaşlar, size beklenmedik zorluklar sunuyor. Lonca sistemi, birçok farklı detaylı mod ile oyuncular için güzel ve canlı bir şekilde tasarlanmıştır. Modların her birinin kendi becerileri ve savaş taktikleri vardır ve her canavar türü kendi yaklaşımını gerektirir ve tazılar, haydutlar veya paralı askerler gibi tamamen yok edilebilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Sınırsız Özelleştirme: Zorlu baskınlarda düşmanları yenmek için çeşitli savaş olanakları sağlayın. Aynı zamanda çeşitli oyun modları ve basit kontroller.
  • Sihirli Silahlar: Düşmanlarla savaşmak için altıdan fazla farklı silahı ve dört cadı tomarını destekleyin ve onları tam güçlerini açığa çıkarmak ve her gün yükseltmek için akıllıca kullanmalısınız.
  • Tonlarca korkunç, çirkin zombi ve garip şekillere sahip canavarlar var; Rakipler gittikçe güçleniyor, bu yüzden korkunuzun üstesinden gelmeniz ve en güçlü düşmanları yok etmek için becerilerinizi kullanmanız gerekiyor.
  • Etkileyici bir hikayeye ve deneyimlemeniz için karmaşık karakterlere sahip PVE kampanyası, heyecan verici çevrimdışı savaşlar ve büyülü fantastik grafiklerle tehlikeli seviyelerde ilerlemek için sihri kullanın.
  • Güçlü bir kahraman ordusuyla kalenizi inşa edin ve yükseltin ve canavarların duvara ulaşmalarını ve onları yenmelerini önlemek için saldırı yönünü gözlemleyin.

Download Zombie Siege 0.1.458 (Full) Apk + Mod + Data for Android

Google Play Store'dan Değerlendirme ve İnceleme

3.7
33,722 toplam
5  
4  
3  
2  
1  
Share Zombie Siege 0.1.458 (Full) Apk + Mod + Data
TwitterFacebookGoogle+BufferLinkedInPin ItWhatsappTelegram

İnceleme ve Tartışma

3.7
(33,722 votes)

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.